Маша за коса ИЛИ маша-сешоар за коса?

  • 1 523
  • 1
Здравейте? Искам да си купя маша/маша сешоар. Целта не е просто да начупва или да придава обем, искам да прави къдрици! Целта е да са едри  Laughing Досега съм се къдрила с маша и има ефект, но искам да са по-големи. Четох темите, в които обсъждате машите-сешоари, но доколкото видях ги ползвате главно за обем/изправяне/оформяне на чуплива коса... И затова искам да ви попитам - кое според вас е по-добро за къдрене - маша или маша-сешоар? Сегашните ми предпочитания са към маша-сешоар, защото предполагам, че уврежда по-малко, но ...  newsm78 Всякаква информация по темата, включително съвети за марки и модели, от които сте доволни са добре дошли  Hug П.П. Опитах с ролки от лепящите се, но ефектът беше нулев. Имам дълга почти до кръста коса и предполагам, че дойде прекалено тежка на ролките  Flutter
Виж целия пост
# 1
За невероятни къдрици ти препоръчвам ето тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09045416.Невероятна е и има йони стават страшно лъскави къдриците.Но има един проблем,върху третирана коса става като рекламите,ако косата е жива не е боядисвана и т.н . по трудно се обработва.За това помоли продавачките да ти дадат да я пробваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия