Нормално ли е бебе на 3 месеца и 1 седмица да има 5 хранения?

  • 620
  • 13
Моят син от няколко дни пропуска последното си хранене в 21 часа и така храненията му стават само 5,нормално ли е това?Все още не сме се захранили и сме само на адаптирано мляко.
Виж целия пост
# 1
а при мен е обратното
Възможно ли е бебе на 5 и половина да има 8 хранения Whistling
Виж целия пост
# 2
Щом детето не иска не го насилвай,то диктува правилата,т.е. в момента това за него е нормално.
Еniena възможно е това да е криза на растежа
Виж целия пост
# 3
не тя си е така от както се роди, яде по малко и по-начесто. И пак сег а е добре, ами като бяха 12 хранения??? newsm78
Виж целия пост
# 4
Ами колкото и странно да звучи ние на вашата възраст бяхме на 4 хранения, като той сам си го направи режима.Спря да се буди, не съм му го наложила аз  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
по колко на хранене изяждаше, спомняш ли си?
Виж целия пост
# 6
Дъщеричката ми е на 3 и половина месеца и все още не може да реши по колко пъти ще яде на ден-5 или 6.Когато както дойде.Оставила съм я тя да диктува правилата и се справяме добре.Мисля,че и двете сме доволни Grinning
Виж целия пост
# 7
по колко на хранене изяждаше, спомняш ли си?

Мале все едно беше преди 100 години  ooooh! Не си спомням с точност, но май между 120 и 180 мл. newsm78
Виж целия пост
# 8
Нормално е. И наш бебо от втори месец някъде премина на 5 хранения. Wink
Виж целия пост
# 9
Какво мляко пиете?Когато нашия бебо хапваше Милумил сащо му стигаха 5 хранения,щом сменихме млякото хапваше 6 пъти.
Виж целия пост
# 10
Ами колкото и странно да звучи ние на вашата възраст бяхме на 4 хранения, като той сам си го направи режима.Спря да се буди, не съм му го наложила аз  Simple Smile
При нас с баткото беше същата работа - от края на втория месец си правеше по 4 хранения дневно - ама плюскаше по 210мл адаптирано на хранене #Crazy И също така много бързо заряза и тази схема като по-голям вече (годинка и нещо),низвегваше тотално следобедната закуска и си остана на 3 хранения - та винаги сме били извън препоръките за бройки хранения и в идеалната среда по показатели за развитие.
Не се притеснявай - нали не седи гладно и наддава нормално,то само си показва как му е удобно Grinning
Виж целия пост
# 11
Нормално е, и ние изведнъж от 7 хранения преминахме на 5 в средата на третия месец.
Виж целия пост
# 12
И аз забелязвам от няколко дни,че последното хранене(6-тото) на Дани трябва да е около 23-24.00ч.Може би и той си променя режима?
Виж целия пост
# 13
и ние на вашата възраст бяхме вече на 4 хранения,но бебка сама си ги направи и не съм я насилвала.ядяхме колкото пише на кутията от млякото за възрастта.ние сме на фризолак.не мога да се сетя колко бяха милилитрите.
ако си наддава добре детето няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия