Бански костюм в Бургас?

  • 2 415
  • 7
       Моля мили момичет помагайте ! Нямам време да правя обиколки по центъра , защото съм на бачкане ! Кажее къде има хубави на приемливи цени! Благодарско !  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз вчера намерих едно магазинче , изглежда много заредено. Неможах да вляза защото беше затворено - работят до 18,30 ч. В събота от 10 до 16,00 мисля. Намира се на партера на частната АГ болница / с/у Механотехникума /
Виж целия пост
# 2
       Моля мили момичет помагайте ! Нямам време да правя обиколки по центъра , защото съм на бачкане ! Кажее къде има хубави на приемливи цени! Благодарско !  Hug
Виж целия пост
# 3
във мола в Бургас има фирмен магазин на помпеа и сиелеи многа са яки
Виж целия пост
# 4
запис да следя темата,че и мен ме интересува  bouquet
Виж целия пост
# 5
       Моля мили момичет помагайте ! Нямам време да правя обиколки по центъра , защото съм на бачкане ! Кажее къде има хубави на приемливи цени! Благодарско !  Hug

Не разбрах, дали търсиш за себе си или за детето newsm78- защото, в този сайт по инерция съм си свикнала все за децата да си говорим... Та ако е за детето, ще ти препоръчам бански с такъв дизайн, какъвто не съм виждала и за възрастни Rolling Eyes Цени от 20 лв. надолу...маркови. Но само ако те интересува Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Та ако е за детето, ще ти препоръчам бански с такъв дизайн, какъвто не съм виждала и за възрастни Rolling Eyes Цени от 20 лв. надолу...маркови. Но само ако те интересува Simple Smile

Мен определено ме заинтригува.Кажи къде си виждала  Praynig
Виж целия пост
# 7
Та ако е за детето, ще ти препоръчам бански с такъв дизайн, какъвто не съм виждала и за възрастни Rolling Eyes Цени от 20 лв. надолу...маркови. Но само ако те интересува Simple Smile

Мен определено ме заинтригува.Кажи къде си виждала  Praynig

                Много се извинявам, че пропуснах да се върна в темата! Blush
   Имам някои леки проблемчета с бременността и се зачетох в други рубрики.
   Може и сама да си открила банските, понеже са в центъра. Има едно детско манекенче изкарано на улицата, облечено с бански. Александровска, базар Алекс. Това е като тръгнеш от площада нагоре (обратно на посока гарата), гледаш в дясно, първата висока сграда след ниските магазинчета.
   Ако не го откриеш, пиши ми пак. Не съм преувеличила със суперлативите. Аз взех за момченце, но ако търсиш за тази сладурана от снимката, ще имаш още по-голям избор. Ще ми е интересно да чуя и твоето мнение.  Simple Smile Наистина детските дрешки предполагат голяма свобода на въображението и може би за това ми харесват толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия