става ли същата вода за приготвянето на АМ

  • 1 966
  • 50
Мами вие който използвате обикновения начин за стерилизация на шишетата(на котлона )използвате ли същата вода за приготвянето на млякото или варите отделна.Как постъпвате моля за съвет!
Виж целия пост
# 1
За водата в която изваряш шишетата ли става вьпрос Rolling Eyes
Не сьм стерилизирала така,но не бих си и помислила да сложа нея вода.
Виж целия пост
# 2
Винаги съм варяла нова .
Виж целия пост
# 3
Винаги нова, прясно преварена. В краен случай сипвах в термос, ако трябваше да правя мляко, докато сме на разходка или за улеснение през нощта.
Виж целия пост
# 4
За АМ винаги нова вода тази от шишетата нали стерилизираш все пак не е най- чистата вода.  Rolling Eyes

Водата за АМ може да съхраняваш в термос за да не преваряваш всеки път, а и е по удобно и бързо.
Виж целия пост
# 5
Преварявам друга в термоканата.Не си и помислям да ползвам водата от изварените шишета. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Преварявам отделно вода за АМ и я съхранявам в термос и стъклена бутилка.
Виж целия пост
# 7
Чакай сега,не се разбира какво имаш предвид.След като водата заври отделяш тази за млякото и в другата стерилизираш или стерилизираш шишетата и с тази вода правиш АМ?Втория вариант е недопустим,а първия е неудобен-трябва да чакаш цялото това количество да ври 5 мин. и като отделиш за млякото ,останалата ще покрие ли шишетата?
Аз давам Девин с розов етикет.
След като измия шишета с препарата на Бочко изплаквам с гореща вода.
Виж целия пост
# 8
Винаги съм преварявала отделно водата за пиене.
Виж целия пост
# 9
С Дияна изварявах шишета и биберони по този начин. Не съм използвала тази вода за пиене, или направа на АМ.
Виж целия пост
# 10
Аз няколко пъти направих така ,но спрях  и сега от прочетеното от вас дали трябва да се притеснявам за приемите които напрвих по този начин ,може ли нещо да и станало.Второ дете ми а тревогите ми се по големи,а и не си спомням при първото как ползвах водата.Докато вляза в ритъм колко ли спънки ще направя
Виж целия пост
# 11
Не нужно да се притесняваш ,това няма да помогне.Не мисля ,че от 3-4 пъти е станало нещо на детето.Просто от тук нататък си преварявай отделно.
Виж целия пост
# 12
Не е редно.
А колкото до това, че си я ползвала няколко пъти - и 100 пъти да го направиш на детето най-вероятно нищо няма да му стане Peace
Виж целия пост
# 13
Нова вода разбира се варя !
Виж целия пост
# 14
Преварям си нова вода,не ползвам тази от шишетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия