Детски зъби

  • 676
  • 9
Незнам дали темата ми е за тук,ако не е моля да ме извините. Детето ми е на 2г.и 7м. и ми казва ,че го боли зъбче искам да попитам какво мога да му дам за да се успокои,истината е ,че имаме проблем с зъбките.
Виж целия пост
# 1
На зъболекар ходихте ли,той какво каза?Млечните зъбки са толкова важни,колкото и постоянните,според мен трябва да го види специалист.
Виж целия пост
# 2
Ходим в Александровска б-ца,но там имаме час за юли месец, защото му мажат зъбките на него се орониха горните 4 резеца и сега са черни твърди ,че го боли един от тях затова питах има ли нещо болкооспокояващо което мога да му дам имаики предвид възраста му,благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 3
нурофен - детски
Виж целия пост
# 4
А панадол става ли? имам само от него.
Виж целия пост
# 5
Нурофен или панадол за деца.
Не чакайте юли. Отидете сега, ако се налага и някъде другаде.
Виж целия пост
# 6
Нурофен е по- добре в дадения случай, но не е хубаво да му предписваш сама болкооуспокояващо. Обърни се към заболекаря, щом има проблем не може да чакаш чак до средата на юли.
Виж целия пост
# 7
на моят син като му правиха зъбчето, зъболекарката каза нурофен-детски, защото има болкоуспокояващо действие. Но и аз мисля, че е по-добре да отидете по-рано на зъболекар щом има проблем.
Виж целия пост
# 8
Заведи го на зъболекат и не чакай въобще да дойде юли месец, за да не станат нещата по-зле...., а и с него трябва да се консултираш за лекарства....
Иначе давай нурофен или панадол за деца...
Виж целия пост
# 9
А освен Александровска каде мога да го заведа изключвам Юниор дент там ми искаха 1200лв. за млечните зъбки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия