Цикълът ми закъснява

  • 668
  • 6
Цикълът ми закъснява вече повече от десет дни, правих си вече два различни теста за бременност, но и двата са отрицателни. Дали това, че кърмя се отразява по някакъв начин на резултатите от тестовете? Каква може да е причината за закъснението?
Виж целия пост
# 1
Защо не отидеш на лекар, може да си попаднала в % на невалидните тестове.
Виж целия пост
# 2
Взех си направление, но си мисля, че едва ли при два различни теста има вероятност и двата да са невалидни. Пък и се появи чертичката, която показва, че теста е валиден.
Виж целия пост
# 3
кърменето не повлиява ЧХГ-то, което отчитат тестовете. Вероятно не ти е съвсем регулиран цикъла още.
Виж целия пост
# 4
 Hug Grinning I moqt zakysnqva s pochti mesec pravih si test i beshe negativen
Виж целия пост
# 5
Ако кърмиш все още е твърде вероятно цикълът да не се е регулирал още. На мен ми дойде, когато дъщеря ми беше почти на 11 месеца и от тогава ми е идвало още 3 пъти. Но за да си сигурна, най-добре е да посетиш гинеколога си.
Виж целия пост
# 6
Най-после съм спокойна. Днес ходих при гинеколога и стана ясно, че нищо ми няма, а просто цикъла ми не е урегулиран, макар че досега ми е бил точен като по часовник дори и след раждането. Идваше ми точно на 28-30 ден и затова това закъснение ми стори странно и тревожно. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия