Трилептал по ЗК?

  • 2 133
  • 10
Кой е виновен за това да не мога да получа лекарството Трилептал по ЗК???? Кой - Фирмата производител, МЗ, РЗОК или общинската ни аптека???????
Виж целия пост
# 1
Ами не знам, по веригата сигурно ще разбереш кой е виновен.
Виж целия пост
# 2
Трилептал е включен в новия лекарствен списък. Изпринтирай си го и ходи от аптека в аптека, карай се, не че те са виновни, защото май и апкекарите са потърпевши, звънни на която и да е телевизия... Имах същите проблеми с Топамакса, намериха ми го в аптеката на Плиска след 2 дни. В краен случай се обади на лекуващия си лекар.
Виж целия пост
# 3
Може би аптеката не работи със ЗК.
Виж целия пост
# 4
Наистина, както някой е написал по-горе - принтирай си списъка с лекарства, обади се и на личния лекар.
За начало, може би, лекарят би ти помогнал повече или най-малкото би те упътил към правилната аптека (където доставят лекарството)
Виж целия пост
# 5
Кой е виновен за това да не мога да получа лекарството Трилептал по ЗК???? Кой - Фирмата производител, МЗ, РЗОК или общинската ни аптека???????
ако ми кажеш, в кой град си, ще ти кажа аптеките, в които го има и дори наличността в тях Peace

виновна е здравната каса..............но нямам свободни 5-6 чса, за да опиша защо, а и щ еме уволнят Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте! Аз съм от Сливен и вземам за сина ми Trileptal и Topamax. Този месец стана много трудно, не ми се мисли за следващия. Никой не пише за доплащане, а аз доплатих близо 80 лв. При вас как е?
Виж целия пост
# 7
Аз днес си получих Трилептала по ЗК!!
Виж целия пост
# 8
Аз днес си получих Трилептала по ЗК!!

sgg, а доплаща ли се Трилептала?
Виж целия пост
# 9
Аптеката,в която работя ,отпуска Трилептал по НЗОК.
Виж целия пост
# 10
Не, не съм доплащала Трилептала!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия