HEMANGIOMA

  • 1 527
  • 3
IMAME BEBE NA 8 MESECA.RODI SE V 8 MESEC S TEGLO 1.150KG.DVE SEDMICI SLED RAJDANETO MI KAZAHA,CHE IMA HEMANGIOM,VIDIH GO BESHE NA SVIVKATA NA KRACHETO S GOLEMINA OKLO 1 SM.SLED OKOLO SEDMICA NI KAZAHA,CHE RASTE I KOGATO IA ISPISAHA NA 52 DEN BESHE OBHVANAL VSICHKO OTKOREMCHETO DO OPASHKAT NA DUPETO.PREDI 3 MESECA NI KAZAHA DA IA ZAVEDEM V ISUL-DECKA ONKOHEMATOLOGIA,BEZ ZAPISVANE I BEZ ZAPLASHTANE.TAM DOCENT KONSTANTINOV ZAPCHNA LECHENIE S PROPRAMOLOL I OSHTE NA 2SEDMICA HEMANGIOMA ZAPOCHNA DA IZCHEZVA.REZULTATITE SA NEVEROIATNI Grinning :DAKO NIAKOI IMA PODOBEN PROBLEM ,DA POSETI KLINIKATA,DA NE CHEKA I DA NE PROBVA S KORTIKOSTEROIDI,ZASHTOTO IMAT MN.STRANICHI EFEKTI.
Виж целия пост
# 1
Здравей.Аз имам моми4енце на 3 мес.Има хемангиом на клепа4а на дясното о4е.Роди се нормално и с тегло 4,150,без услойнения.На 3-тата седмица след раждането и се появи този хемангиом.На 40 дни като бешe я водих в детската о4на клиника кум Медицинска академия (там ми препоръ4аха вси4ки,там са най-добрите специалисти).Лекаувахме се с мехлем4е,което да спре разтежа на хемангиома на вътре.Водихме я и при същия лекар при който и ти си ходила.Той ни каза 4е само ще се махне и трябва да следим дали разсте.Това е което ми каза,по4ти не ми обърна внимание.Ходихме и на неврохирург,който препоръ4а инжектиране на кортикостероид.Мехлема който ползваме е същия.Е,от о4ния кабинет преди това ми казаха същото.Днес й го сложиха около о4ето.Правиха й и ехография на о4и4ките.Сега ще ползваме капки заедно с мехлем4ето.Дано скоро да има резултат.Не можах да разбера оба4е от какво се полу4ава Rolling Eyes.ДАно да мине бързо Praynig,притеснявам се много.
Виж целия пост
# 2
ZDRAVEI.NE MOGA DA POVARVA,CHE DOKTORA NE TI E OBARNAL VNIMANIE? I AZ KATO OTIDAH PARVO NI PREGLEDA DRUG LEKAR I KAZA,CE ZAPOCHVA LECHENIE S KORTIKOSTEROIDI,NO TRIABVA DA SE KONSULTIRA S SHEFOVETE SI,ZASHTOTO E MN.MALKA.TOGAVA DOCENT KONSTANTINOV NI VIDIA,NAPRAVII EHGRAF NA VSICHKI ORGANI,ZASHTOTO MOJELO DA IMA I VATRE(za shtastie niama) I MI PREDLOJI EKSPERIMENTALNO LECHENIE S PROPROMOLOL,AZ SE SAGLASIH I EFEKTA E NEVEROIATEN Grinning SAJALIAVAM,CHE NIAMAM SNIMKI DA TI IZPRATIA DA VIDISH RAZLIKATA,NO KATO OTIDA NA PREGLED SHTE MU POISKAM,ZASHTOTO TOI IA SNIMA VSEKI PAT ZA DA VIJDAME RAZVITIETO.KATO GI VZEMA SHTE GI KACHA.IMA I DRUGO DETENCE S TAKAV PROBLEM,NO NA LICETO I NA NEGO EFEKTA BIL SASHTIAT.POJELAVEM VI MNOGO ZDRAVE I DANO VSICHKO MINE USPESHNO Praynig
Виж целия пост
# 3
Баагодаря ти много Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия