Относно темите

  • 4 204
  • 107
От няколко години чета в този форум и ми направи впечатление,че тука списващите в повечето теми се ръсят подигравки или относно зададената тема или относно автора или се почва разделение на фронтовете(така нареченото оспамване),но не се пише по дадената тема! Чета и други два форума ,но това което го виждам тука,там почти го няма.Да не говоря за намеса на модове,админи  и т.н. Забелязват се няколко ника (дразнитела) ,които се изказват с думите -"Егати тъпата тема ...... Ма как можеш да питаш за такова нещо..... Абе кви са тия глупости." Странното е ,че след като не им  интересна(тъпа) темата ми що я четат?? А може би имат зъб на някой от списващите и са решили да проведат битката на чужда територия?? Ако е така то си е доста грозен този начин. Сигурен съм,че и тази тема няма да издържи дълго,но това зависи от списващите тука-до къде ще стигне остротата на перото и човешката завист. Лошо  е когато само едни и същи се опитват да блеснат и пускат теми наляво и на дясно,за щяло и не щяло,но е и лошо да се критикува някого когото не познаваш! Даже е имало директни псувни в ефир,че и заключения относно сексуалната задоволеността на някой. Да не говоря пък ако темата е пусната от мъж! Тогава си има бая банове и то за винаги (визирам 100-ян,Тон колона басова....) Е защо е нужно да се стига до всичко това?? Не можете ли да се даде само мнение без да се получава конфликт?? Нали за това се пускат теми и за това са споровете и дебатите.
Айде да видим тази тема колко ще издържи без намесата на модове и тем подобни оторизирани органи на форума???
Виж целия пост
# 1
Едно време не беше така, но имаше бум на "пързалките" и хората се изнервиха, нормално е, сума ти народ се изсипа тук, за да се забавлява, а потребителите се връзваха ...

Зависи и от темата все пак, ако имаш предвид някоя конкретно, дай да я видим Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ами така става, защото повечето теми се пускат все от гости , които не се появяват 2 път , а хората си пишат и мислят че помагат
Виж целия пост
# 3
А да си виждал/а друг форум, в който да има постове от сорта на "запис", "цоп", "пльок", "побут" и мноооого други подобни Simple Smile Ами няма друг такъв форум! Наистина преди години форума беше по-различен.
Виж целия пост
# 4
Според мен това се получава,защото една част от хората пишат,защото наистина имат проблем,а друга част от хората приемат форума за забавление и разтуха.
Нормално е при 120 000 потребителя да има противоречия и спорове но и аз съм на мнение,че не сме тук за да променяме другите, а за да обменяме опит и да си помагаме доколкото можем...За жалост не всички са на това мнение...Според мен трябва да се запазва добрия тон колкото и отсрещния да си се струва тъп,неразбран,извратен или какъвто и да е. Все пак това говори за твоето ниво....
Виж целия пост
# 5
Не можете ли да се даде само мнение без да се получава конфликт??  - Ами различните мнения пораждат конфликтите.  В смисъл   "ама много мразя някой да не мисли като мен".
Мен лично много ме дразнят анонимните теми.  Донякъде мога да разбера авторите, ама то.....  вече всяка втора анонимна...
Виж целия пост
# 6
Стоянчо, здравей!  wavey
Виж целия пост
# 7
СтоЕнчо , звучи по-добре.
Виж целия пост
# 8
СтоЕнчо , звучи по-добре.
А най- добре е СтоБАНчо.
....ама както и да е...
Това не е Стоянчо.
...което пък ми напомни, че той наистина ми липсва... Confused
Виж целия пост
# 9
гледам да не си го слагам много-много на сърце каквото пише тук - има хора, които си знаят мярката и други, които просто не знаят кога да спрат, обаче ми е все едно. и едните, и другите не са ми вкъщи и не мога да се ядосвам на мненията и реакциите им. прав си иначе за това, което казваш, но... какво от това...
Виж целия пост
# 10
 Thinking Що ли не съм изненадан от дадената тема  Laughing Както са написали по горе някой,някой влизат за да решават проблеми,други го обръщат на  клоунада и подигравки  Wink Нормално си е да е така  Peace

А да си виждал/а друг форум, в който да има постове от сорта на "запис", "цоп", "пльок", "побут" и мноооого други подобни Simple Smile Ами няма друг такъв форум! Наистина преди години форума беше по-различен.

Е и аз попитах в една моя  тема ама  за  това ама  Peace пуснаха ГЕЛОТИНАТА   Laughing Laughing
Виж целия пост
# 11
А ти защо се кахъриш толкова за темите тук?

Относно темите - аз ги приемам нормално, защото ми е ясно, че не всичките хиляди потребители са еднакви, защото има всякакви характери и разбирания, защото не всички мислят като мен, защото не всички разбират дадената тема по един и същи начин.

Виж целия пост
# 12
Едно конструктивно предложение - да не се пишат заглавия , които нищо не казват:
"дайте съвет", " и на мен ми се случи", какво ще кажете за това", " възможно ли е да е вярно" и от този тип... В заглавието да има поне една ключова дума за проблема! Понякога дори излизат 2 теми с почти еднакви заглавия. Мисля, че тук и модовете могат малко да пипнат, за да се прави разлика между темите.
Виж целия пост
# 13
Дай поименно дразнителите.
Виж целия пост
# 14
Мен си ми харесва и така Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия