Частна клиника с добър гинеколог в София

  • 2 659
  • 2
Здравейте момичета,
първо искам да кажа, че намерих няколко подобни теми, но не са точно това което търся.
Моля мамите от София да ми препоръчат гинеколог в София, или по точно частна клиника където има няколко гинеколог и приемат всеки ден. Молбата ми е такава защото живея в чужбина и ще се прибирам само за една седмица, а повечето гинеколози на които звънях нямат часове за дните в които ще съм там. А и бих искала да си направя и изследвания, така че мисля че е най удобно в клиника където правят всичко на място. Намерих няколко - Токуда, Пансанус и Полимед. Ще съм Ви много благодарна да споделите мненията си за някоя от изброените или да ми препоръчате друга от която Вие сте доволни.
Предварително Ви благодаря.  Hug
Виж целия пост
# 1
Виж това -  http://panaceabg.com/info.html Майка ми е изключително доволна от доктор Генов, по София доста го оплюват, но ако тя не беше попаднала на него, може би сега нямаше дори да предполага, че има Диабет тип 2 и кой знае как щеше да се чувства. Той единствен я посъветва да си изследва кръвната захар - елементарно изследване, за което никой не се сети!
Доволна съм от д-р Добрева - нефролог - Токуда и д-р Костова - ендокринолог - Токуда. Като цяло знам, че там работят едни от най-добрите специалисти в България.
Желая ти да попаднеш на добър специалист!!!
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря. Hug Сега ще разгледам страницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия