Избор на кола- полезни съвети.

  • 3 177
  • 56
Нуждая се от малка градска кола.Да  е икономична ,евтина за подръжка и консумативи и да е с климатик .Нещо до 3500.Гледам Поло и Голф ,но не държа да е непременно това.Не притежавам никакви познания и всичко за което да гледам или да избера би ми било полезно.
Сърдечно благодаря!
Виж целия пост
# 1
Фиат Браво?
Виж целия пост
# 2
Моя близка има и на градско не слиза по 8-9:100 .АЗ си мислех за нещо по икономично
Виж целия пост
# 3
Правилно си се ориентирала към Поло и Голф.
Издържливи са на пътища с много дупки, евтини части, лесни за сервиз.
Има и вариант Лупо, но са още по-малки и по-старички.
Но добре ще се впише в този ценови диапазон.
Фиат не бих препоръчала.
 Peace
Виж целия пост
# 4
Живея близо до София но не е проблем да се поразходя и до дълбоката провинция.Та ако има автокъща която си заслужава да бъде посетена -препоръчайте!Също всякакви съвети са ми от полза.Аз само фасадата гледам  Embarassed.
Виж целия пост
# 5
Ако намериш читав Голф или Поло за тези пари ще е добър избаор. От двете Голфа е по-евтин за подръжка. Лупо има и автоматик, но не за тези пари. Във всички случаи колата да е немска.
Разходи се до Дупница-там било залято с коли и автокъщи, а сега както нямат и продажби.... предполагам и цените ще са прилични.
Виж целия пост
# 6
Опел корса, дизел, гори около 4/5 на 100км. Малка, идеална за градска кола, евтина поддръжка.
Виж целия пост
# 7
Аз карам поло супер си е ама с 5 врати че ако имаш мънички деца е по удобно,също и голфа е вариант абе общо взето тази марка си е мн.добре
Виж целия пост
# 8
Боя врати не е проблем .Ще бъда сама или с едно дете.
Пуснах търсачката ,ама тия опели само на бензин с климатици.Дизелов не видях  newsm78.
И хем скъпи пущините,хем доста по-стари.А разхода на нов го дават 7.9 на градско  Thinking
Виж целия пост
# 9
Гледа ли в
www.mobilen.bg
Виж целия пост
# 10
И там гледах -доста по скъпи са,а и ми се струват големички.Паркирането особено в града ми е било винаги голяма мъка  Tired.Искам нещо мъничко.
Да питам:чета  че има коли на газ или  на метан  newsm78 това е опасно нали?Или пак не съм в час?
Виж целия пост
# 11
Не те разбрах - търси ли по модел и зададен обхват на цена?
Като дадох Поло от 1500 до 3000 лв, излязоха 10 страници с оферти.
Виж целия пост
# 12
Моя близка има и на градско не слиза по 8-9:100 .АЗ си мислех за нещо по икономично

FIAT Bravo 1.9 JTD
Виж целия пост
# 13
И там гледах -доста по скъпи са,а и ми се струват големички.Паркирането особено в града ми е било винаги голяма мъка  Tired.Искам нещо мъничко.
Да питам:чета  че има коли на газ или  на метан  newsm78 това е опасно нали?Или пак не съм в час?
Ми то вече незнам какво не е опасно  Peace.Ако си намериш на газ или на метан направо ще се родиш Peace Успех
Виж целия пост
# 14
Малка кола с метан няма, уредбата е много тежка и голяма доколкото знам и се слага само на огромни коли. Ако си вземеш малък дизел ще се родиш- Полото харчи 6 л.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия