Всички зъби налице,а лиги точи без да спре...

  • 1 293
  • 9
На 2 години и 8 месеца е,а още му текат лиги  Thinking.Направо се чудя на какво се дължи?Давайте мнения  Praynig
Виж целия пост
# 1
Ами на обилно слюноотделяне. Веоятно все още не може да смогва да преглътне навреме. Синът ми беше така на възрастта на твоето момче, но постепенно този проблем изчезна.
Виж целия пост
# 2
Не знам, ама на заглавието доста се посмях.  Joy Хелта, писах те в Шапчицата, с най-добри чувства!  Hug
Виж целия пост
# 3
Всички зъби на лице, ръцете си яде  Mr. Green

Без майтап, като по-малък не си е лапал ръцете.....сега поне два-три пръста трябва да са му в устата, желателно е да са мръсни Laughing
Виж целия пост
# 4
Всички зъби на лице, ръцете си яде  Mr. Green

Без майтап, като по-малък не си е лапал ръцете.....сега поне два-три пръста трябва да са му в устата, желателно е да са мръсни Laughing
И нашият понякога целите си ги бута в устата
Виж целия пост
# 5
А моят син е 2in1 - и лиги точи и ръцете си лапа. Направо се чудя вече какво да правя с него - пръстите му са все в устата, независимо какво е пипал преди това. Задължително когато яде черешка, ягодка от устата му тече плодов сок, а е вече на 2 г. и 3 месеца и много одавна се храни сам, всички зъби са си му на място. Явно е някакъв период, но май при момчетата - дъщеря ми не беше така.
Виж целия пост
# 6
Заглавието е страхотно Laughing

Моят също доста се лигави все още,за щастие не винаги.Допреди половин година беше кошмарно , постоянно ходеше с лигавници и те подгизваха за отрицателно време.
И пръстчето го посмуква от време на време,но вече все по-рядко.

Т.е. всичко отминава,остава да чакаш Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Хихи,кво заглавие Laughing

Ами ще спре да ги точи,имам познато момченце,което така си му текат постоянно.
И майката казва,голям мъж,ще ти сложа лигавче да ти се смеят момите.То е на 2 год.
Виж целия пост
# 8
Да не би детето да има проблем с носното дишане и да стои повече време с отворена устичка?
Виж целия пост
# 9
Нинка , с времето ще се оправят нещата . Моя син също точеше лиги . Беше голямо забавление с каките му . Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия