ГРАДИНАРСТВО-моето хоби! 8

  • 84 708
  • 737
Добре дошли в новата лятна тема! Simple Smile

Виж целия пост
# 1
Да ви питам сега за ягодите. Пустаха ластуни. Какво да ги правя? Ще се наложи и да ги пресаждам едните, защото като заравнихме за тревата, останаха в ниското. Има ли някакви тънкости?
Виж целия пост
# 2
Айде и аз...
За сега само запис, а по-късно и въпроси! Wink
Виж целия пост
# 3
Летният ми гербер, вместо запис Grinning
Виж целия пост
# 4
Ели, Любознателна, благодаря ви! Мисля да се спра на лигуструм и да изглежда нещо такова http://www.nas-krug.hr/shop/images/stories/ponuda_galerija/ligus … lif_aureum_j3.jpg
но височината от към съседите да е между 1,50-2.00 м , /тъм има съществуваща телена мрежа. От всички останали страни е дере и денивелацията е голяма - там трябва да е поне 3 м.
За времето, колкото по-бързо стане, толкова по-добре  Hug
Албенче, много красив гербер.
Виж целия пост
# 5
Да се запиша в движение Hug
Виж целия пост
# 6
Да ви питам сега за ягодите. Пустаха ластуни. Какво да ги правя? Ще се наложи и да ги пресаждам едните, защото като заравнихме за тревата, останаха в ниското. Има ли някакви тънкости?
Когато растението храни по младо ще дава по малко плод.Ако не ти трябва разсад за следващата година изчисти ластуните или остави само на няколко корена.
Същото е и с тиквичките за пържене.Всеки път когато откъсате тиквичка махнете и листото за да храни другата.
Някои от цветовете са мъжки,когато прицъфтят отрежете и листото.
По този модел аз всяка година имам тиквички до късна есен.Сея само 1 коренче и ни е достатъчно.
Виж целия пост
# 7
привет

А имам няколко стръка ягоди между цветята буквално... поливам, торих веднъж и това е всичко вече ядохме 2-3  Mr. Green
Имам и висящи, който тази година разсадих до две саксии... и от там опитахме...
Ягоди не купувам, и заради това ги боцнах, детето се радва на реколтата ... пък и поне да ги опита...като прояви по голям апетит още бих посадила... но искат много слънце, а на нашия двор няма такова място...
На какво се казва ластуни?

Миленке
като имате мрежа, дива лоза или нещо подобно за нула време - пак 2-3. г може да я покрие, или пък и туи...

Албена
аз нито една снимка не съм видяла от твойте... не знам що така... линк ли пускаш... или си ги постваш и триеш след това...

за детелините вместо трева - ами и на мен ми се вижда неудачно, освен ако там не стъпвате а е само декорация като цветя...
Виж целия пост
# 8
Eli_cz , показвам направо снимките.Другите явно ги виждат.Ето линк към всичките ми  албуми -  http://www.snimka.bg/my_albums.php
А от гербера и нигелата ще събера семена.Ако има желаещи ще раздавам.Това е нигелата -
Виж целия пост
# 9
Албенке, иска парола, трябва да го направиш или публичен или да дадеш паролата Wink
Виж целия пост
# 10
Албумът е публичен,но ако иска парола опитайте с делфин
Виж целия пост
# 11
И аз запис.
Любознателна, ягодите като вече са плододали можеш да ги окосиш. Аз моите (макар че даваха плод до късна есен) ги стрижа с ножицата почти до нивото на почвата. После поливаш обилно няколко пъти и те пак тръгват. Ластуните по принцип са за размножаване, добре е да се махат. Ако ще ги местиш на друго място, избери по-хладно време. не че няма да се хванат, но ще мине доста време и ще иска доста вода както са по-големи.
Виж целия пост
# 12
Албенке, влез в албума и така дай линк, че така иска и потребителско име и парола Thinking
Виж целия пост
# 13
И аз запис.
Любознателна, ягодите като вече са плододали можеш да ги окосиш. Аз моите (макар че даваха плод до късна есен) ги стрижа с ножицата почти до нивото на почвата. После поливаш обилно няколко пъти и те пак тръгват. Ластуните по принцип са за размножаване, добре е да се махат. Ако ще ги местиш на друго място, избери по-хладно време. не че няма да се хванат, но ще мине доста време и ще иска доста вода както са по-големи.
сега примерно като ги обре да им пострижа всичко - така ли? и те след месец да кажем пак всичко от начало?
Виж целия пост
# 14
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365882
МерСедес ,благодаря за търпението и напърствията.Дано съм се справила този път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия