13 СОУ "Кирил и Методи" София?

  • 3 538
  • 10
Здравейте на всички,

Моя приятелка ме помоли да запитам тук във форума, дали някои има мнение за 13 СОУ "Кирил и Методи" в София. Тя живее в провинцията и следващата година сте има първокласник, а по това време ще се местят в София. Това ще е най-близкото училище до местоживеенето й.Ако някои има представа къде може да прочете как са районирани училищата в центъра на София сте сме много благодарни. Може би някой да препорача друго по-подходжащо училище в близост до лъвов мост.

Поздрави
Himbeer
Виж целия пост
# 1
  В училището учат само цигани,така че не става.
Виж целия пост
# 2
Himbeer е права. Всички циганчета, чиито родители имат сергийка на "Женски пазар" учат в 13-то.
Жалко. Защото някога училището беше базово към Софийския университет, и се учиха езици като португалски, испански, италиански. Нивото (и на обучение, и на дисциплина) тогава беше  Peace , но сега - уви  Close
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви най-сърдечно за информацията. Добре, че запитах тук във форума. А може ли да препорачате добро начално училище в близост до лъвов мост, къдeто да се изучават от първи клас чужди езици (предпочитание към  немски или английски език)?
Виж целия пост
# 4
Това е сайта на училището - http://13sou.hit.bg/

Завършила съм го преди 10 години, доволна бях. Не съм ходила скоро натам и нямам наблюдения.
Виж целия пост
# 5
Сайтът го е разглеждала моята прижателка, но каза че нищо съществено не може да открие за първи клас. Не може да се разбере дали предлагат чуждоезиково обучение. Но след информацията от форума няма да си направи и труда да отиде на място да говори с учителките.

поздрави и най-сърдечни благодарности
Himbeer
Виж целия пост
# 6
Сравнително близо е 48 ОУ до хотел Принцес, 46 ОУ е на Христо Ботев /близо до Сливница/. 32 училище пък е едно от елитните, намира се на Христо Ботев и Тодор Александров. Преки впечатления нямам, но потърси във форума за инфо.
Виж целия пост
# 7
isolda  най-сърдечни благодарности за инфото.
Виж целия пост
# 8
само цигани , дъщеря ми ходеше там на логопед и смело мога да гажа че е отвратително
Виж целия пост
# 9
Сравнително близо е 48 ОУ до хотел Принцес, 46 ОУ е на Христо Ботев /близо до Сливница/. 32 училище пък е едно от елитните, намира се на Христо Ботев и Тодор Александров. Преки впечатления нямам, но потърси във форума за инфо.

Между другото 18 СОУ е за предпочитане пред 32 СОУ (лаврите му са от минало време)
Виж целия пост
# 10
Благодаря Ви най-сърдечно за информацията. Търсим в нета инфо за 48 ОУ , но засега няма никакви мнения. Ако някой има представа и мнение от 48 ОУ сте сме много благодарни. Засега то се очертва като следващо най-близко у-ще по местоживeeне след 13 ОУ, от което моята приятелка окончателно се отказа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия