въпрос

  • 1 486
  • 19
Здравейте момичета,можете ли да ми кажете дали хормоните се поемат от здравната каса?Също така и изследвания за рубеола,токсоплазмоза,хламидия,спин,васерман и австралийски антиген.Ако ми отговорите ще съм ви много благодарна. newsm03
Виж целия пост
# 1
за хормоните да поемат се ,но се чака много дълго все нямат направления а за другите незнам дано се включи някой който е по запознат .
Желая ти късмет
Виж целия пост
# 2
Нв всички клиники работят с направление за хормони. Даже честно казано за пръв път чувам, че може да се използва направление за полови хормони newsm78
Относно токсоплазма, рубеола и хламидия - категорично не се поемат!
СПИН, Васерман и австралийски антиген - само при налична бременност и огато са назначени от ЖК
Виж целия пост
# 3
Аз наскоро си правих изследване на хоромните- по здравна каса, всички за 2 лева.
Отделно също по здравна каса си направих и токсоплазоза за 2лв+ доплащане от 5лв.
Виж целия пост
# 4
Преди 2 години дадох 140 лв за токсоплазма ..... уж специално попитах може ли по здравна каса?!? newsm78....
Браво, това поне е хубава новина, чв можем да си спестяваме такива разходи
Виж целия пост
# 5
Хормоните могат да минат по ЗК.На мен направление ми даде лекуващия АГ.Мисля,че личния лекар няма право да дава направление за хормони,или ако има няма да даде.
Виж целия пост
# 6
мога ли да отида по собствено желание да си изследвам хормоните илигинеколог трябва да ме насочи
Виж целия пост
# 7
мога ли да отида по собствено желание да си изследвам хормоните илигинеколог трябва да ме насочи
Можеш сама да си пуснеш хормони.
Виж целия пост
# 8
за това иска ли се направление от личния лекар а имаш ли представа каква цена е
Виж целия пост
# 9
за това иска ли се направление от личния лекар а имаш ли представа каква цена е
Цената е м/у 15 -20 лева на хормон,ако си с направление мисля че около 2-3 лева.
Личния не дава такива направления май.... Thinking
Виж целия пост
# 10
благодаря за инфото
Виж целия пост
# 11
Цитат
мога ли да отида по собствено желание да си изследвам хормоните илигинеколог трябва да ме насочи
Можеш,но трябва да си заплатиш към 20 лева на хормон,защото личните лекари не дават направления.
Виж целия пост
# 12
а ако искам от инеколог дали ще ми даде
Виж целия пост
# 13
а ако искам от инеколог дали ще ми даде
Дано да ти даде,че аз преди 3 - 4 дена ходих и не ми пусна хормони. #2gunfire
Виж целия пост
# 14
надявам се а при това изследване има ли значение в кой ден от МЦ си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия