боядисване и цикъл

  • 1 273
  • 10
Незнам дали има вече такава тема но нямам време да търся искам да ви питам дали боята за коса ще хване при цикъл?
Виж целия пост
# 1
При мен няма проблеми!  Peace
Виж целия пост
# 2
При мен винаги е имало проблем с боите по време на цикъл!Дори скоро установих че имам и недостиг на хормона-прогестерон и дори това ми се отразява!поради тази причина минах на по-силни бои!
Не мисля че ще е проблем ако пробваш дали ще хване по време на тези дните, а след това да се боядисаш  отново!
Виж целия пост
# 3
при мен дори супрата( докато бях на кичори )не хващаше. ако не ти е много неотложно изчакай по - добре
Виж целия пост
# 4
При мен, също няма никакви проблеми по време на цикъл или не, боята хваща по еднакъв начин.Разликата е, че по време на цикъл ми щипе повече на скалпа. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
В понеделник се боядисвах на фризьор и бях неразположена и цвета стана супер Simple Smile Тя също каза, че няма проблем.Но ако те е страх и не искаш да рискуваш изчакай няколко дни
Виж целия пост
# 6
На нито една боя не съм срещала указание да не се ползва по време на цикъл.Само преди 7-8 години на една българска марка(не се сещам коя) пишеше ,че не е желателно използването по време на цикъла.
Виж целия пост
# 7
Това,което аз знам е че боядисването с къна то4но в този момент не се полу4ава...... Crazyчудно ми е ...но така съм чувала....та-нека споделя Hug
Виж целия пост
# 8
При мен няма проблеми!  Peace

При мен също.
Виж целия пост
# 9
Правила съм си кичури и не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 10
Няма никаква връзка между боя и цикъл.Освен,че
кожата става по-чувствителна.Това е единствената
истина!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия