От къде купувате дрехи за 13-14г тийнове?

  • 1 705
  • 9
Синът ми е на 13г и срещам големи проблеми с покупката на дрехиза него. Доскоро купувах от детските магазини - маркови и обикновени. Но вече влезе в мерки, които там не поддържат.
Та молбата ми е къде да търся за младеж висок 170см, 58кг примерно потници и къси панталони, по-фешън, както той казва в БГ магазини?
Иначе се снабдяваме от La Redoute и др сайтове, ама рискът е голям. Последно поръчах панталони на NO FEAR, които станаха на баща му. Confused

Виж целия пост
# 1
По чужбинските електронни магазини, за които има доста теми в този подфорум.
Хем цените им са доста под тези в родните магазини, хем качеството е нива нагоре.
Виж целия пост
# 2
Теранова - парцали общо взето, ама като за един сезон за бързорастящи деца стават  Peace
Виж целия пост
# 3
много е трудно синът ми е на същата възраст добре че имам доста познати от пазара та се уреждаме някак си.  newsm78
Виж целия пост
# 4
Теранова - парцали общо взето, ама като за един сезон за бързорастящи деца стават  Peace
Peace
 Спридер Сторс също става, Кенвело...
Виж целия пост
# 5
Теранова - парцали общо взето, ама като за един сезон за бързорастящи деца стават  Peace
Peace
 Спридер Сторс също става, Кенвело...

 Peace -точно
Виж целия пост
# 6
ОФ, БАСИ СНОБСКИЯ ФОРУМ. АКО ПОЛОВИНАТА ОТ ВАС НАИСТИНА ПАЗАРУВАХА ОТ МАГАЗИНИТЕ, ЗА КОИТО ГОВОРЯТ, ЯВНО БЪЛГАРИТЕ СА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВИСОК СТАНДАРТ. КАК ПЪК ЕДНА НЕ СИ ПРИЗНА, ЧЕ СА Й СКЪПИ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА hahaha НЯМАМ ДУМИ КОЛКО СТЕ...
Виж целия пост
# 7
Синът ми е на 12 ,но на ръст е около средностатистическия 14г тийн с потниците и ние сме проблемни,но другите работи криво ляво ги намираме.Monata в така снобския Кенвело накупихме много "яки" суитчъри за цени от 12 до 15 лв /на разпродажба/.Така,че не виждам смисъл за отваряне на дума за снобареене и други такива приказки ,защото лично аз нямам неограничени финанси и съм с два броя дечковци в много различна възраст и пол,нямам скрупули да купувам и български и турски просто се оглеждам яко за цена , качество и изгодни намаления  Simple Smile.
Виж целия пост
# 8
ОФ, БАСИ СНОБСКИЯ ФОРУМ. АКО ПОЛОВИНАТА ОТ ВАС НАИСТИНА ПАЗАРУВАХА ОТ МАГАЗИНИТЕ, ЗА КОИТО ГОВОРЯТ, ЯВНО БЪЛГАРИТЕ СА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВИСОК СТАНДАРТ. КАК ПЪК ЕДНА НЕ СИ ПРИЗНА, ЧЕ СА Й СКЪПИ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА hahaha НЯМАМ ДУМИ КОЛКО СТЕ...

Ами да, тук в БГ магазините си признавам че ми е скъпо. За това пазарувам за цялото семейство от англ. онлайн магазини. Рядко се случва да не улуча размер. По темата -
големия ми син е на 13г. и в sport direkt и laredoute намирам без проблем всичко, от което има нужда.
Виж целия пост
# 9
Магазин "На тъмно". Освен това всеки скейтърски магазин, в който и МОЛ да идете има младежка мода като кецове, дънки, суичери, шапки, раници и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия