Преди 15тина дни както си тренирах в залата и изведнъж усетих лека болка в лявото подребрие която в рамките на 5 минути стана толкова силна, че дори неможех да изляза от залата , камоли да се прибера или каквото и да било друго движение. Просто стоях превит на 2 и се чудех какво става. Април месец си правих контролни изследвания и ми откриха 2 камъка в жлъчката с обща дължина 1.1 см.  Та точно тези камъни ме докараха до болница с диагноза остър панкреатит, които е възпален от камъните в жлъчката , а панкреатита от своя страна възпалява плеврата на левия ми бял дроб и се получава някакав плеврален излив. Бях в болница една седмица като през цялото време бях на системи , по цял ден със включен инжектомат и със сонда в корема бях 3 дни . Слава Богу сега се чувствам по добре, но лекарите ми казаха,че трябва строга диета и че след месец след излизането ми от болницата трябва да махна жлъчката. Консултирах се със диетолог , изготви ми специална диета съответстваща на състоянието ми и сега мисля всичко е наред. Ако има хора със същите проблеми - 0888 856898 това е телефона на диетолога. Надявам се да помогне и на вас да се почувствате по добре.
Виж целия пост