aз съм бременна

  • 3 198
  • 54
Здравейте искам да споделя с вас 4е разбрах 4е съм бременна това е дълго 4акана бременност тъй като предишната  завърши с лош край и сега в мен бушуват смесени чувства на страх и радост.споделям с вас за кураж и  желая здраве и щастие на всички  bouquet
Виж целия пост
# 1
Честито желая ти една лека бременност и прекрасно и здраво бебче на финала   bouquet
Виж целия пост
# 2
Лека и безаварийна бременност! Hug Можеш да се включиш в съответната тема в Очакващи. Peace
Виж целия пост
# 3
Здравейте искам да споделя с вас 4е разбрах 4е съм бременна това е дълго 4акана бременност тъй като предишната  завърши с лош край и сега в мен бушуват смесени чувства на страх и радост.споделям с вас за кураж и  желая здраве и щастие на всички  bouquet


Все едно чета за мен.
честито   bouquet  bouquet  bouquet пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче.

Зареждай се с много положителни мисли и леко бременнеене.
Виж целия пост
# 4
Честито!  bouquetИскрено ти желая всичко да е наред!
Виж целия пост
# 5
ЧЕСТИТО!   bouquet   Мисли само положително,не позволявай отрицателни мисли да владеят съзнанието ти и всичко ще бъде наред.Желая ти най-щастливата бременност  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Честито  bouquetи ако не си започнала още да пиеш фолиева-тичай до аптеката Wink
Виж целия пост
# 7
Честито!Лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet
Виж целия пост
# 8
 Честито! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче.  Страхът е нормален, но гледай да не му отдаваш голямо внимание. Мисли положително!  newsm10
Виж целия пост
# 9
Честито!Желая ти лека бременност и здраво бебче.Гледай да не се натоварваш с лоши мисли,за да не пропуснеш най-хубавите моменти от бременността.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Всичко хубаво и от мен,мила.Пожелавам ти леко бременеене и успешно раждане след време,а накрая най-хубавото бебе на света.
Виж целия пост
# 11
Честито  bouquetЖелая ти лека бременност и прекрасно бебче на финала Hug
Виж целия пост
# 12
Поздравления!  bouquet
Пожелавам ти хубава бременност и най-здравото бебче!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за подкрепата.Мисля че този път всичко ще е ок.
Виж целия пост
# 14
Честито , лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия