Епилепсия-тема 8

  • 45 193
  • 626
СТАРИ ТЕМИ

 
ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ
 
Виж целия пост
# 1
Пожелавам на всички много здраве, и нека в новата тема се чуват само хубави неща! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Тъкмо като за начало да се похваля.Днес за първи път правихме кръвно изследване за серумното ниво на Конвулекса и всичко е ОК.Възползвах се да й пусна и ПКК + СУЕ и те са в златна среда, това ме обнадеждава, че огнището се овладява.Другото над което разсъждавам от седмица е (от как за пореден път ми казаха, че малката е хиперактивна с дефицит на концентрация) проблема с говоренето се дължал на факта, че думите изпреварват мисълта!За мен е крайно нелогично! Shocked А според вас? Как ви звучи едно такова твърдение? newsm78
Виж целия пост
# 3
Момичета пожелавам ви също само хубави неща да се пишат тук и повече успехи при малките и големи сладури.
Никики радвам се че изследванията са наред дано оттук нататък само такива изследвания  имате и всичко да отшуми. Hug
Виж целия пост
# 4
estrella-bg ,да ти е жив и здрав рожденника и много много да ви радва. bdbaloni
Пожелавам на всички много здраве, и нека в новата тема се чуват само хубави неща! Hug Hug Hug
Hug
nikiki,радвам се за хубавите новини които ни пишеш в началото на новата тема,така ще ни потръгне  с хубаво. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Честито ни нова тема и от мен!Повече хубави неща да пишем тук Peace
Ники,незнам от колко време сте с диагноза епи и ако това ще те успокои и при нас в началото имаше хиперактивност!Беше влюдяващо за нас околните!Вечер не можеше да заспи,а бягаше в кръг на спалнята!Наложи се да пие известно време Киетюд по схема-мисля имаше някакъв ефек,макар и слаб.тЗа радост след няколко мес отшумя!
Коментирайки въпроса с др.Делиганева,тя ми спомена че се наблюдавало често с диагноза епи+хиперактивност.Дори спомена,че и доц.Божинова е писала доклад за това явление-интерсеното е,че хиперактивността се отключвала почти едновременно с поставянето на диагноза епи.То не ти стига кошмара от поставянето на тази диагноза,а като десерт и хиперактивност Shocked
Но търпение! Praynig Hug
Виж целия пост
# 6
Добро утро и честита нова темичка и от мен!  bouquet

estrella,пожелавам на вашия палавник ,много здраве,усмивки и щастливо детство! Heart Eyes

smile3525 newsm59 Tada newsm59 smile3525


Надявам се и в новата темичка да запазим добрия тон ,да си бъдем все така полезни взаймно и да споделяме повече радостни моменти от колкото тревожни! Peace
Виж целия пост
# 7
здравейте, момичета...
искам само да се запиша... макар, че докато се върнем от Сф, за да ви пиша пак... сигурно ще сте направили нова тема Simple Smile
ние довечера в 1ч тръгваме за Сф с автобус.
за съжаление този път колата се брица и нямаме др избор... но се надявам поне за връщането да дойдат да ни вземат.
сега ще пътуваме вечерта и си мисля, че Деби ще спи през целия път и няма да ми създава проблеми..... дано  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания  Hug

Честита темичка и само хубави новини да пишем в нея .
Виж целия пост
# 9
Оп и аз да се разпиша в новата темичка.
Ами то май само това ще ми е за тази тема, като се върна сигурно ще пиша вече в епилепсия 9. А като чета 8 нека да са се  писали само хубави неща.
Аз утре сутринта рано, рано тръгвам, стискайте палци изследването на Иренка за очите да е хубаво. И после столичани внимавайте ВАРНЕНЦИ ИДВАМЕ!!!  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 10
Здравейте и от мен момичета в номата темичка дано в нея да пишем само хубави неща.Ники радвам се за хубавите новини.Сиянче пожелавам ви всичко с очичките на Иренка да е наред.Приятно пътуване към СФ на теб и Тедка. Hug Hug Hug на всички.
Виж целия пост
# 11
Мисля ,че това ,което ще напиша е нещо много важно за децата ,които имат някаква степен на изоставяне!
Повечето са запознати ,че и ние сме от този отбор!
Ако имате съмнения за изоставяне,потърсете клиничен психолох ,който да направи нервно психично изследване на детето. Т.е. процентите памет и интелект. И поискайте от психолога направил изследването да ви насочи ,ако детето има нужда от терапия към даден специалист.
Не губете време и действайте.
Това изследване е добре да се прави всяка година,за да се следи как се работи с детето и какви са резултатите!
За съжаление при нас нямаше кой да ни насочи и изгубеното няма как да го наваксаме!
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен в новата темичка и дано само хубави неща пишем тук! Нека имаме повече поводи за усмивки!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Е и аз да се разпиша в новата темичка макар и в края на седмицата.
 Дано все хубави новини да пишем в нея да няма вече болести да няма проблеми.
Сияна  дано всичко е наред с Иренка ,Тедка лек път и дай боже и при вас всичко да е наред.
Естрела с малко закъснение пожелавам да ти е жив и здрав  малкия и много да ви радва.
Виж целия пост
# 14
Ето ме и мен в новата тема.С пожелания само за хубави новини!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия