Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 296
  • 176
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet
Виж целия пост
# 1
"Вики Кристина Барселона". Пет пъти. Хубаво, естетско кино. Женски. Любим режисьор, любими актьори.
Виж целия пост
# 2
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

Понеже и по четене съм на такава вълна, та и от към филм се ориентирах към де що има за Тюдорите. Та гледах "The Tudors", 3 сезона, общо 28 серии за по-малко от 5 дена, предимно вечер след 22.00 часа. Бях като заварчик в очите.
Отзивите - става сериалчето, не е никак лошо. Добра работа.
Виж целия пост
# 3
Изворът на живота. Днес го гледах. Признавам си че се поблазних от мисълта да гледам Хю Джакман в романтична драма - фантастика, но вместо да се разтуша гледайки красива плът в еротични сцени, филма беше тежък за борбата със смъртта и имаше леко будистко философски препратки.
Виж целия пост
# 4
Днес гледах едно интервю с А. Сърчаджиева и стана въпрос за филма " Шивачки "... Български филм за три провинциални момичета...  Препоръчвам Ви го... !   bouquet
Виж целия пост
# 5
В момента гледам д-р Хаус Wink
Виж целия пост
# 6
Не е последният, който съм гледала, но може би най-много ми хареса "Австралия" от по-новите филми.
Виж целия пост
# 7
Последно съм гледала най-новият филм от поридицата Терминатор, но беше с лошо качество /дръпнат от някакъв сайт  Mr. Green/
Виж целия пост
# 8
Една нощ с краля
Много добър филм Peace
Виж целия пост
# 9
Последно (от няколко месеца насам) "Legend of the seeker", "Doctor Who" и "Fringe" Simple Smile
Леки и приятни сериали Simple Smile
Виж целия пост
# 10
В момента гледам д-р Хаус Wink
Не е последният, който съм гледала, но може би най-много ми хареса "Австралия" от по-новите филми.
С Никол Кидман...?
Виж целия пост
# 11
А м/у другото оная нощ гледах "Сексът и градът"-игралният,не го бях гледала.
Препоръчвам "Обществото на мъртвите поети"
Виж целия пост
# 12
Кой филм за последно гледахте и какви са  отзивите Ви от него...? Simple Smile...   bouquet

Понеже и по четене съм на такава вълна, та и от към филм се ориентирах към де що има за Тюдорите. Та гледах "The Tudors", 3 сезона, общо 28 серии за по-малко от 5 дена, предимно вечер след 22.00 часа. Бях като заварчик в очите.
Отзивите - става сериалчето, не е никак лошо. Добра работа.
Tино , кажи как е 3 сезон ???Хареса ли ти ???Откога е излязъл , а аз още не съм седнала да го гледам .Има ли интрига след като вече я няма Ан ... Whistling Wink
Виж целия пост
# 13
В момента гледам д-р Хаус Wink
Не е последният, който съм гледала, но може би най-много ми хареса "Австралия" от по-новите филми.
С Никол Кидман...?
Да
Виж целия пост
# 14
Както се вижда от подписа ми, в момента съм "на вълна" Колин Фърт. Снощи гледах "What the girls want". Леко и приятно филмче, като за "лека нощ".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия