Фризьорски салон във Варна работещ с продуктите на Paul Mitchell?

  • 3 181
  • 22
Момичета извинявам се ако има подобна тема. От всичко прочетено във форума, разбрах, че доста от вас са много доволни от тази марка боя за коса, но нямам идея кои салони оперират с нея Simple Smile))
Виж целия пост
# 1
Не съм напълно сигурна, но мисля, че салонът в Пикадили парк до Почивка работи с тях (Нуши).
Виж целия пост
# 2
В Гръцката махала, около Патентното ведомство има такъв салон...някъде из темите миналата година бях дала и адрес  Crazy
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви момичета. А този салон в гръцката махала как се казва и пробвала ли си го лично ?
Виж целия пост
# 4
Салонът MGM вече не е в гръцката махла, а на ул. ДРагоман срещу La PAstaria.
Ходя там отдавна, доволна съм от продуктите на Paul Mitchell , а уменията на фризьорките не бих заменила с други.
Ако искаш телефон за записване на час, пиши на лични.
Виж целия пост
# 5
Не съм го чувала този салон, но щом го препоръчвате значи е добър. Интересувам се, както от боята за коса на Paul Mitchell, така и разбира се фризьорите да са кадърни и да знаят какво да правят, по-точно да могат да ми подберат правилния цвят Simple Smile)) Че само качествена боя не е достатъчна Wink
Виж целия пост
# 6
В Нуши не работят с тях.Аз ходя там и работят с Лореал и Керастаз
Виж целия пост
# 7
В Нуши не работят с тях.Аз ходя там и работят с Лореал и Керастаз
За Нуши знам много добре, че работят с Лореал и Керастаз, купувала съм си от тях неща на Керастаз. Tired
Но си спомням, че преди време един фризьор ми обясняваше за фризьорски салон в Пикадили парк, където работили с Paul Mitchell. Тогава не ме интересуваше и не го разпитах, но сега се сетих, а единственият салон там е на Нуши. Затова го написах, лично не съм проверявала, може и да се е объркал.
Виж целия пост
# 8
На Драгоман - срещу механа Алекс - салона мисля, че работят с тази боя newsm78
Виж целия пост
# 9
hey momi4eta nqko imoje li da mi prepory4a nqkoi dobyr frizor na dobra cena vyv Varna
Виж целия пост
# 10
Салонът MGM вече не е в гръцката махла, а на ул. ДРагоман срещу La PAstaria.
Ходя там отдавна, доволна съм от продуктите на Paul Mitchell , а уменията на фризьорките не бих заменила с други.
Ако искаш телефон за записване на час, пиши на лични.
v tozi salon kakvi sa cenite?
Виж целия пост
# 11
На Драгоман - срещу механа Алекс - салона мисля, че работят с тази боя newsm78

Да, малко по-нагоре съм го писала същото. И не само боята, а всички продукти на Paul Mitchell.

nikitta_m цените на кое?
Виж целия пост
# 12
На Драгоман - срещу механа Алекс - салона мисля, че работят с тази боя newsm78

Да, малко по-нагоре съм го писала същото. И не само боята, а всички продукти на Paul Mitchell.

nikitta_m цените на кое?
ami cenata primerno da damsko podstrigvane
Виж целия пост
# 13
na men mi prepory4aha studio K , za nego ne6to mojete li da kajete?
Виж целия пост
# 14
ami cenata primerno da damsko podstrigvane


Подстригване - 10-15 лв. (включва измиване и сешоар)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия