Идеи за подарък за кръщене на близначки на 1.5 г.

  • 1 749
  • 7
Здравейте, моля ви помагайте... Канени сме на кръщене на приятелско семейство с близначки. Обличат ги еднакво и им взимат по 2 еднакви играчки. Нямаме много голяма финансова възможност, защото сме с бебе. Иска ми се да е подарък, а не парички. Затова си мисля дали някакви градински играчки или някакви други играчки е подходящо  newsm78 Ако имате идеи ще съм ви благодарна да споделите. Мерси!
Виж целия пост
# 1
Защо не попиташ родителите ?Те биха могли да те ориентират.Моите също бяха на година и половина ,когато правихме кръщене.За рожденият им ден имаха много играчки,а за кръщенето им подаряваха предимно дрешки.Всички влязоха в употреба.Можеш да им вземеш  напр. нощнички-на Дисни и  плюшени,музикални играчки.
Виж целия пост
# 2
Нещо тематично за празника, напр. икони. Ще имаш хиляди други поводи да подариш играчки.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че нещо във връзка с празника е по-подходящо от каквито и да е играчки - например по едно малко кръстче (нямат по 1 гр.) - тематично и не толкова скъпо!
Виж целия пост
# 4
Аз пък бих гласувала за играчки, в краен случай - дрешки. Кръстчетата може и да имат вечна стойност, но всички знаем какво ще се случи с тях - ще бъдат прибрани в някоя кутия и оставени "за поколенията".

Не си дала бюджет. Това, което на мен ми хрумва е от дървените играчки за бутане - примерно това или това. Тук има цял списък с неща под 15лв, но не всички са за тази възраст. Има разни дрънчащи и хлопащи музикални инструменти ако родителите са със здрави нерви...
Виж целия пост
# 5
Честно казано, това с еднаквите дрешки и еднаквите играчки мен много ме шокира - та това са 2 отделни деца, но родителите си знаят най-добре.
Иначе, най-дълго ползваните и най-любимите играчки на моите деца от кръщенето им са 2 слинчета-люлки (около 40-50 лв. е едното в момента и стават за люлка, за бутане, за возене и т.н.) - играят с тях вече почти 4 г. и сигурно още поне 1-2 г. ще са им интересни.
Виж целия пост
# 6
Ходихме на гости и там много харесах детски батут за около 60лв. от Хиполенд.Обезопасен е и страхотна игра става.
Виж целия пост
# 7
И мен ме шокира, че ги обличат еднакво и че купуват еднакви играчки по две. Аз винаги съм предпочитала различни играчки, защото си ги разменят.

Иначе по темата може от тези люлки със сядане от двете страни например, басейнче за лятото и нещо от този род, ако подаръка трябва да е един и не ви се подарява всичко по две. Иначе играчки, дрешки.

Също в монетния двор, а и в повечето клонове на банки продават монети с нумизматична стойност, има и не много скъпи. Има едни специални за бебе, те са 4 или 5 монети в едно като книжка, едната монета е сребърна, другите са като късметчета, всяка с по нещо - детелинка, сърце, ето такива неща. Аз съм купувала по различни поводи от тях и винаги съм обирала овациите с подаръка. Хем остава за цял живот, хем е по темата. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия