Екстри за компютър

  • 881
  • 2
Извинявам се за новата тема, но ми е страшно интересно...............
Нещо съм се зарибила по разни екстрички за програми - вчера например си изтеглих Скайпстроение и доста се забавлявах.Поиграх си малко с настройките на скайпа, за да си го настроя както си ми харесва и смених тапета му, като го направих бебешки розов. Crazy Изтеглих си няколко уинамп скина - един с Кока - Кола, един с Мозила и един розовичък. Crazy Embarassed Тааааааааааааааа си помислих да направя една тема, в която да си споделяме разни екстрички за програми и за компютъра. Например линкове към интересни сайтове с тапети, линкове за скрийнсейвъри, разни забавни програмки и други такива.
Миналата седмица разглеждах архива на един форум, беше ми интересна темата за десктопите. Разгледах тапетите на форумците и малко ми се доплака, когато видях че на някои компютри си имат часовник, календар и термометър на компютъра, и че тази естричка я има само към една операционна програма. Някой знае ли къде самостоятелно ги има подобни екстрички ( ама безплатни)?Умирам си да си украся компютъра с нещо ново и интересно. Embarassed Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 1
Щом искаш натурийки по десктопа, изтегли си Yahoo Widgets  Peace
Виж целия пост
# 2
Какво е пък това?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия