тези хора решават съдбата на децата ни

  • 3 858
  • 69
http://www.novatv.bg/bg/shows/videos/9

ами няма какво повече да добавя след заглавието, просто вижте предаването.........
Виж целия пост
# 1
Възможно ли е някой по-запознат да ни разясни накратко за този фонд?  Peace

Мен най-силно ме вълнува откъде са средствата, които постъпват в него - държавна субсидия или частни дарения. По-лесно ще си направя някои изводи за съществуването му.
Виж целия пост
# 2
    "В момента фондът разполага с над 3 600 000 лева"-със задоволство казва директорът на фонда,типичния държавен чиновник.

  "Когато нашите лекари са се произнесли за даден случай,че е безнадежден,какъв е смисълът да се прахосват държавни средства"-пак самодоволният доктор Добрев.

  А майката на шестгодишния Горан,който вече не издържа на постоянните болки,казва:"Ами дано тези три милиона и шестстотин хиляди ги правят държавниците ни щастливи,защото ние и нашите деца не сме усетили досега ползата от тези пари!"

   И после ми казвайте,че имаме държава,че имаме социална политика,че сме си заслужили всичко това.....

  Изписали са момченцето Мехмед като безнадежден случай и са си го пратили на село,там дори доктор няма. Дете на девет години,което знае,че никой нищо не може да направи за него вече ....Да оставиш едно дете и родителите му да изживеят най-страшното-без капка надежда,без упование....
 А директорът на фонда с усмивка добавя:" Ами така е,навсякъде по света има детска заболеваемост и детска смъртност..."


  На въпроса откъде са парите в този фонд,от клипа разбрах,че здравното министерство го контролира.
Виж целия пост
# 3
Типичен чиновник - цяла берлинска стена..... за съжаление. Няма да се учудя, ако се окаже че в сметката няма точно три милиона и еди колко си. ама кой да провери.....
Виж целия пост
# 4
Изгледах репортажа със сълзи и гняв.
Пълно безхаберие! Мръсни гадове са това!
Виж целия пост
# 5
Ми по света доста неща има, освен детска смъртност... има например АДЕКВАТНИ ГРИЖИ, дори и за безнадеждните случаи. Иначе за този фонд съм чувала, че май само отказва суми, не съм чула да е дал някога суми за лечение...
Виж целия пост
# 6
Гадни,мръсни твари #Cussing outникой ЧОВЕК не може така да се подиграва с живота на ДЕЦАТА бре #2gunfireи видяхте ли го как се смее,на него му е смешно.Нямам думи.
А някой гледа ли Цветанка Ризова във ВИП Брадър?Дето жената си внасяла всеки месец парички в някакъв държавен фонд за дечица,обаче държавата преценила,че няма смисъл от тоя фонд и го закрила #2gunfireТа Цветанка Ризова попита къде са парите на хората,които са внасяли там #Cussing out"моя страна,моя Блгария..."
Виж целия пост
# 7
Типичен чиновник - цяла берлинска стена..... за съжаление. Няма да се учудя, ако се окаже че в сметката няма точно три милиона и еди колко си. ама кой да провери.....
В тази сметка не трябва да има нито един лев! Нито един! При десетките молби за финансиране, тоз пуяк ми се хвали колко бил събрал!!! И ще стане пак като миналта година, когато ВЪРНАХА в бюджета половин милион ли беше... Реве ми се направо.
Иначе снощи той се държа направо добре. Аз какви глупости и обиди съм го слушала да говори... Пълен кретен!
Виж целия пост
# 8
И ще стане пак като миналта година, когато ВЪРНАХА в бюджета половин милион ли беше...

Това означава ли, че държавата финансира този фонд?
Виж целия пост
# 9
а аз питам защо все още е на този пост. във всяка нормална държава след подобно изказване гарнирано с нагла, мазна усмивка, би си тръгнал сам в разстояние на 24 часа.
Виж целия пост
# 10
И ще стане пак като миналта година, когато ВЪРНАХА в бюджета половин милион ли беше...

Това означава ли, че държавата финансира този фонд?
Да, поне част от парите... Обществен съвет разглежда и одобрява/отхвърля молбите.
Виж целия пост
# 11
АнАн, на какъв принцип е избран този човек?
Виж целия пост
# 12
АнАн, на какъв принцип е избран този човек?
Ооо, не знам, хич не съм запозната с това. Деси Хурмузова, ММка или някой друг от Сейв Дарина, ако се включи, ще има повече информация.  Peace
Виж целия пост
# 13
   В най-добрия случай на молби за помощ от този фонд отговаряли в рамките на два-три месеца. В най-добрия случай. Иначе може и година да чакат молителите,може и изобщо да не дочакат отговор. И това ако е загриженост,здраве му кажи!


   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=405812.0
  
Виж целия пост
# 14
 tantrum tantrum tantrum tantrum tantrum tantrum tantrum
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия