До мамите с количка Рапидо на Чиполино

  • 2 383
  • 20
Вчера сглобихме количката ,но имам 2 въпроса. Има едно бяло нещо като протектор за матраче и с мъжа ми спорихме къде се слага,аз мисля че се слага в чувалчето за крака за да не пропуска newsm78 а той предполага че някъде под седалката newsm78 ? А втория ми въпрос е от дясната страна на сенника има едно метално като кукичка newsm78 то каква роля изпълнява? Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм с Рапидо.Това бялото нещо е за раничката,да стане нещо като термо чанта.А,за кукичката само не те разбрах?
Виж целия пост
# 2
Олее...колко съм глупаваааа....  Embarassed  Много ти благодаря Hug  А кукичката се намира от дясно на сенника тя какво закрепва??? защото отделно за сенника има от двете страни две пластини за застопоряване...а само от дясно има една кукичка ,където не мога да разбера за какво е newsm78
Виж целия пост
# 3
без да я имам...да не би да е като се сгъни количката да не се разгъва или нещо от сорта....няма ли опътване?
Виж целия пост
# 4
Упътване има..обаче не за всичко...има за гумите ,за поставянето на седалката..а пробвах дали е за сенника...обаче не стига до него.. А от двете страни си има отделно едни платини които го застопоряват. newsm78
Виж целия пост
# 5
Ако е това,зо което си мисля-кукичката е като сгънеш количката да я застопориш,за да не се разгъва
Виж целия пост
# 6
Ами сгънете я и вижте дали няма да си намери мястото Wink
иначе реално няма за какво да има кукичка там....
Виж целия пост
# 7
Трябва да пробваме...мерси за съветите Hug  Малко ме е срам че питам за такива неща...ама  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Аз съм с Рапидо.Това бялото нещо е за раничката,да стане нещо като термо чанта.А,за кукичката само не те разбрах?

Това не е ли за подлагане при смяна на памперс?!  newsm78
Нашата е Палома на Чиполино и има такова. Thinking
Виж целия пост
# 9
Не знам за какво да го използвам..но ще пробвам и двата варианта....  Flutter което ми е по удобно Grinning и това е добра идея Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Цитат
Това не е ли за подлагане при смяна на памперс?!  newsm78
Ползвам го като термоизолатор Peace
Виж целия пост
# 11
И ние сме с Рапидо. Аз си мисля, че бялата подложка е за смяна на памперс. Виж за куката не съм сигурна каква й е функцията.
Имате ли проблем с предните въртящи колела. Ние ги сменихме и двете.
Виж целия пост
# 12
това с предните колела е основен проблем при чиполино....много често точно там им е слабото място.....на всички модели.
Виж целия пост
# 13
Аз си мисля, че бялата подложка е за смяна на памперс.

Аз я използвам за това,а и определено звучи най-логично. Grinning
Виж целия пост
# 14
Поръчах си чанта за количка от сайта на Чиполино и вътре имаше същата бяла подложка,но по-голяма.Едва ли е за смяна на памперса! Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия