Козметика Рeгал - къде?

  • 728
  • 6
Преди време си бях купила един лосион на Регал, но не помня от къде, а сега в няколко аптеки ми казват, че изобщо не продават тази козметика. Та къде мога да я намеря в София?
   newsm78
Виж целия пост
# 1
Преди време си бях купила един лосион на Регал, но не помня от къде, а сега в няколко аптеки ми казват, че изобщо не продават тази козметика. Та къде мога да я намеря в София?
   newsm78


Ако става въпрос за REGAL, трябва да си оправиш заглавието...  Peace
Иначе в повечето големи хипермаркети и Метро се продават. По-скоро в козметични магазини, не в аптеки..
За всеки случай можеш да си пуснеш картинка на някой техен продукт, за да сме сигурни, че те направляваме правилно...
Виж целия пост
# 2
Ох много съм зле, от бързане е, Регал естествено  Laughing
Значи там ми е грешката, ще търся по козметичните магазинчета мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ох много съм зле, от бързане е, Регал естествено  Laughing
Значи там ми е грешката, ще търся по козметичните магазинчета мерси Simple Smile

Знам, че ги има в Метро. В Пловдив ги има и в Сани, което е почти аналог на Пикадили и Хит-овете... Търси и там, ако са ти в района...  Peace
Виж целия пост
# 4
Сега разглеждах сайта на Регал и си набелязях някои неща. Описанията звучат много добре. Насочила съм се към продуктите, съдържащи плодови киселини и тези, които регенерират кожата.
Вие доволни ли сте от козметиката на Регал?
Виж целия пост
# 5
В Пикадили със сигурност имат доста техни неща.
Аз скоро купих тоника за лице за смесена кожа (или подобно), мноооого хубаво мирише. Не мога да кажа нищо повече обаче, не ползвам друго на фирмата.
Виж целия пост
# 6
А аз съм доволна от антибактериалния гел за измиване на лице. Използвала съм вече 5-6 опаковки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия