Матиращ крем със слънцезащитен фактор?

  • 5 170
  • 32
 Видях в каталога на Ейвън такъв продукт, цената му е 7.70лв с намалението, но ми се иска да е друга марка. В краен случай бих си купила и него де.
  Дайте предложения-марки, цени.
Виж целия пост
# 1
Видях в каталога на Ейвън такъв продукт, цената му е 7.70лв с намалението, но ми се иска да е друга марка. В краен случай бих си купила и него де.
  Дайте предложения-марки, цени.

И аз се интересувам.Засега съм се насочила към Day Wear на Estey Lauder-  има 15 SPF /за смесена кожа е но не знам до колко матира/
Виж целия пост
# 2
Видях в каталога на Ейвън такъв продукт, цената му е 7.70лв с намалението, но ми се иска да е друга марка. В краен случай бих си купила и него де.
  Дайте предложения-марки, цени.

И аз се интересувам.Засега съм се насочила към Day Wear на Estey Lauder-  има 15 SPF /за смесена кожа е но не знам до колко матира/

Точно този мислех да предложа и аз , ползвам го от скоро и ми харесва.Матира и стои много добре на кожата .
Харесва ми и това:


Ефекта му е , че след нанасяне , придава на кожата един тон по тъмен цвят , стои много естествено и това е следващия продукт към , който съм се прицелила.

Иначе и на Клиник съм ползвала , но не ми хареса , а най-доволна съм от LUMINEUSE на Виши , но доколкото знам не се произвежда вече , но това е инфо от едн аптека и незнам до колко е достоверно. Но при всички случаи препоръчвам и предпочитам именно него. Стои много естествено  и придава нежен блясък на кожата.
Виж целия пост
# 3
Ще следя темата, защото и аз търся нещо ново.
Виж целия пост
# 4
Много съм доволна от този :
Виж целия пост
# 5
новият флуид на Юсерин



Еucerin Sun Fluid (SPF50+)
Виж целия пост
# 6
само да отбележа ,че от новия флуид на Eucerin , ми излязоха пъпки.
Запушва порите !
Виж целия пост
# 7
само да отбележа ,че от новия флуид на Eucerin , ми излязоха пъпки.
Запушва порите !


Да не е алергия  Thinking

Старият не беше лош - много мекичка прави кожата, но не ми матираше добре  Rolling Eyes Не знам този как е в матиращо отношение  Thinking


Този не е ли за акне  Thinking
Виж целия пост
# 8
доволна съм от кремчето на елеа Peace
Виж целия пост
# 9
 От Юсерин и аз като цяло не съм доволна, ще пробвам този на Биодерма.  
 Някакви отзиви за тoзи продукт имате ли:
Тройно активен дневен крем за смесена кожа Loreal- http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_62&products_id=214  -пише, че има УВ-филтър, но без повече подробности
Виж целия пост
# 10
Аз пък от Сенсибио на Биодерма получих обрив.
В момента ползвам матираща емулсия на Ивостин, която ми действа много добре, но няма защита. Имат отделна серия "Фотозащита". Не мога да открия все още за себе си идеалната комбинация.
Виж целия пост
# 11
Аз пък от Сенсибио на Биодерма получих обрив.

И аз, но от околоочния  Rolling Eyes
Но аз съм с много чувствителна кожа и силно алергична като цяло, тъй че не съм критерий  Wink
Виж целия пост
# 12
Аз пък от Сенсибио на Биодерма получих обрив.

И аз, но от околоочния  Rolling Eyes
Но аз съм с много чувствителна кожа и силно алергична като цяло, тъй че не съм критерий  Wink

Моята кожа също е много чувствителна и именно това е проблема - този крем беше за супер чувствителна кожа...
П.С. А ти какво ползваш?
Виж целия пост
# 13
Моята кожа също е много чувствителна и именно това е проблема - този крем беше за супер чувствителна кожа...
П.С. А ти какво ползваш?

В момента ползвам един слънцезащитен на Галеник, който обаче не е матиращ и ми идва една идея по-тежичък за кожата. Със смесена кожа съм. Затова и си търся нещо матиращо, но с фактор. Без фактор имам на Биодерма матиращия и съм доволна.
Виж целия пост
# 14
новият флуид на Юсерин



Еucerin Sun Fluid (SPF50+)


Точно този исках и аз да предложа, страхотен е  Peace

Също и този ми казаха че е хубав

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия