Колко ли брака биха се запазили ??

  • 2 276
  • 40
Интересно колко ли брака биха се запазили ако имахме правото да имаме и други партньори освен основните?? Говоря за многоженството,което в България е забранено! Ако се разреши!
Виж целия пост
# 1
Моят сьс сигурност нямаШе да е от запазените Laughing....
Виж целия пост
# 2
Интересно колко ли брака биха се запазили ако имахме правото да имаме и други партньори освен основните??

пак толкова
Виж целия пост
# 3
Е та се по един и същи начин ли мислим и в двата случая  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Ама дайте да уточним - ако само мъжете ли имат правото или включвате и жените? Щото два подозрително близки отговора, и двата от мъже, навеждат на мисли за дискриминация. Демек, ако само вие имате други партньори освен основните, браковете ще се запазят. Ами ако жените ви имат?
Виж целия пост
# 5
Аз пък нямам наблюдение да се развалят много бракове заради изневярва, единият си седи и си реве тайно в ъгъла, другият си ходи и си пердаши, който свари. Но пак са заедно, заради децата, или "какво ще кажат хората", защото "как ще гледам сама децата" и т.н.

А ако станана практика това, което предлагаш, еднакво за мъже и жени, нямам идея как ще се движат браковете, защото със сигурност мъжете ще осеменяват повече, тогава даже и жената няма да знае кое дете от кой й е, всички ще бъдат едно голямо семейство, братя, сестри, малко страшничко ми се струва  Laughing
Виж целия пост
# 6
Скоро бях на сватба - не забелязах някого да кастрират, нито да подложат под реална възбрана да има и други партньори.
Аз лично не разбирам въпроса? То и сега може всеки да си дръгасти кого си поиска без оглед на гражданското състояние, въпросът е дали му/й стиска, дали смята това за нужно и редно.
Виж целия пост
# 7
Бракът не забранява да имаме и други партньори. ))))
Това си го прави самата двойка. ))
Виж целия пост
# 8
Била съм на гости на мохамеданско семейство с 5 жени и н-брой деца Crazy...
...живеят си добре и задружно Grinning
...по- интересен ще е обратния вариант Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 9
Допълних въпроса,за да е по ясно  Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Знам само, че ако се разреши, много мъже ще останата на сухо.
Виж целия пост
# 11
Бракът не забранява да имаме и други партньори. ))))
Това си го прави самата двойка. ))


А защо тогава да се сключва брак...при положение, че едновременно сме с мъжа си...и едновременно с това искаме и други партньори... newsm78
Виж целия пост
# 12
Не само изневярата е причина за развода.
Виж целия пост
# 13
Била съм на гости на мохамеданско семейство с 5 жени и н-брой деца Crazy...
...живеят си добре и задружно Grinning
...по- интересен ще е обратния вариант Mr. Green Joy

Ама тук става дума само за 1 мъж, а ако 5-те жени си лягаха свободно с n на брой мъже  newsm78
Виж целия пост
# 14
Аааа, не ща пет мъже, не ща! Даже и втори не ща! Един ми стига, мерси!  Stop
Виж, ако разрешат на мъжете повечко жени, веднага бих се кандидатирала за n-тата поред жена на Бил Гейтс.  Blush
Ами не може да хойка така неприлично богат, пък!  Crossing Arms
Трябва му помощ, за да обеднее...   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия