Дипломирам се

  • 1 758
  • 24
Здравейте !
Утре ми е защитата на дипломната работа и сега съм много щастлива, защото завършвам и се дипломирам ! Това ми е втора магистратура и втора защита на дипломна работа ! Ще бъда учител - това, което харесвам !    bouquet
наздраве за всички от мене !
Виж целия пост
# 1
Браво, честито! Дано с такъв ентусиазъм вършиш работата си и дано дойдат по-добри времена на учителите!
Виж целия пост
# 2
Честито, bibi111!    bouquet И наздраве! Grinning
Виж целия пост
# 3
Това е прекрасно!  bouquet
Но учителската професия е призвание и ако усещаш, че имаш такова, трябва да го следваш. И още нещо - всички деца са различни, както на външен вид, така и по характер, поведение и начин на учене. Децата имат нужда от любов и разбирателство. Ако някое дете има трудности с ученето или ниски оценки, това е сигнал, че има някакъв проблем. Не че те поучавам, но просто ми писна от учители, които не си гледат работата като хората и им е удобно да лепват на всеки етикет "мързел". Или си работят работата за пари. Naughty
Учителят освен учител трябва да е и приятел. Peace
Виж целия пост
# 4
Айде първо,  bouquet честито и от мен!
Цитат
Ще бъда учител - това, което харесвам !
Поработи, пък за харесването- после!
Виж целия пост
# 5
наздраве  Simple Smile

аз ти пожелавам трудът ти да бъде достойно възнаграден.
не само финансово, но и ти да е чувстваш удовлетворена от извършената от теб работа  Hug

успешна защита   bouquet
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви !   bouquet
Ще се дипломирам като начален учител! Аз наистина харесвам тази професия ! Това ми е втора магистратура и уча, защото харесвам това, а не просто за висше образование !Чувствам го като призвание наистина ! Чувствам се щастлива !  newsm10
Виж целия пост
# 7
Цяла тема???
Виж целия пост
# 8
Желая ти успех и наистина да се чувстваш удовлетворена от това , което правиш
Виж целия пост
# 9
    Честито и дано всичко ти върви по вода !   bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито. Дано си намериш работа с интелигентни и умни дечица. Има и такива, сигурен съм. Щом има тема Какъв фотоапарат да си избера, или Какъв телефон??????????, защо да няма такава?
Виж целия пост
# 11
Поздравления и от мен!!!   bouquet

Дано дойдат по добри времена за учителите и да се оценява труда им адекватно и като заплащане, и като благодарности!!!

Наздраве и леко с безалкохолните!!!  newsm44  smile3525  smile3529
Виж целия пост
# 12
 Shocked

А рамка за новата диплома приготви ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен  bouquet и аз скоро завърших бакалавърска степен Wink
Виж целия пост
# 14
Здравейте ! Днес официално се дипломирах вече !   bigdance2 beer smile3509
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия