Слънчеви очила MANGO

  • 4 015
  • 7
Смятате ли, че тези очела са със защита или и те са като тези, които продават по улиците и бензиностанциите?
Някой има ли такива? Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
по мое наблюдение очилата са от пластмаса така че можем да си направим сметката колко са качествени Joy
Виж целия пост
# 2
Аз и други мои приятелки имаме такива. За сега съм доволна, но ги имам от скоро и не мога да преценя още. За защитата си имат, вътре си има книжка с описание по европейските норми и др. Пише UV 100% category 2, каквото и да значи това, аз не съм запозната. Едва ли са по-хубави от другите специализирани марки, но не са и като от битака Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз лично на Манго нямам , но имайки предвид цената едва ли са с кой знае какво качество .Всъщност незнам каква им е цената в Бг но тук са между 20-30 $ .Имам очила на други марки на такива цени и разликата с оригиналните е голяма .Е , не са съвсем , като тези по улиците , но не са и кой знае какво.
Виж целия пост
# 4
Всъщност незнам каква им е цената в Бг но тук са между 20-30 $ .Имам очила на други марки на такива цени и разликата с оригиналните е голяма .Е , не са съвсем , като тези по улиците , но не са и кой знае какво.

30 - 35 лв. струват.
И аз миналото лято харесах един модел, но нещо не се престраших newsm78
Виж целия пост
# 5
аз имам такива, не ми създават проблеми, честно казано - не ме боли глава, не ме болят очите, добре се вижда през тях и т.н., но и аз се съмнявам, че са с някаква защита. не знам и аз какво да мисля.
може би наистина не са точно като тези, които продават по улиците, но ... съмненията ми пак си остават.
та питам за тях, защото след породилите се у мен съмнения, мисля да си купя други, ама ако тези са си ок - защо да хвърлям още пари  Thinking
Виж целия пост
# 6
Смятате ли, че тези очела са със защита или и те са като тези, които продават по улиците и бензиностанциите?
Някой има ли такива? Доволни ли сте?
Абсолютен боклук. Не се лъжете по етикетите.
Сестра ми си беше взела един път такива очила , точно след 10 мин. носене започваше да я боли главата и очите.
Виж целия пост
# 7
Има и за по 99лв на Манго в момента.
Аз лчино доскоро имах тяхни, обожавах модела, но приятелка ми ги счупи преди известно време, и много ми беше тъжно за тях. Просто бяха очилата които най-много харесвах. Не мога да твърдя със сигурност каква им е защитата, но слънцето не ми пречеше, не ме е боляла глава, не ми се е завивало свят и т.н. Т.е. чуствам се по същият начин по който с очила примерно на Вог, Кавали или Версаче. Но може би зависи и от модела, защото съм виждала такива, които според мен нямаха защита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия