бременност

  • 1 321
  • 19
Имам следния въпрос възможно ли е работодатреля да е внесъл осигуровките и декларацията на 11.04.2009 и на вечерта да ми изплатят болничния .ТОЛКОВА БЪРЗО в един и същи ден.
Виж целия пост
# 1
По принцип до 2 седмици след подаването на документа и внасянето на осигуровките се изплащат обезщетения,според мен неможе толкова бързо да стане Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ако наистина има такъв случай, ще пусна хвалебствена тема за НОИ  ooooh! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3
Ако наистина има такъв случай, ще пусна хвалебствена тема за НОИ  ooooh! Joy Joy Joy

Аз те подкрепям с две ръце!  Crazy
Виж целия пост
# 4
Едва ли. Naughty
В друга тема момичетата обсъждаха колко време нямат превод на пари.Не вярвам в НОИ толкова да са се разработили,че чак на един и същи ден. Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Абсолютен и тотален абсурд!
Технологично няма как да стане да получат и обработят болничен лист в рамките на 1 работен ден, че и да преведат парите.
Виж целия пост
# 6
Да видя няма да повярвам... Naughty
Виж целия пост
# 7
Ако пък е вярно - ще влезеш в историята  Crazy
Виж целия пост
# 8
Да видя няма да повярвам... Naughty
и аз, като ги знам как се мотат. Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
става въпрос че на 11.06.2009 работодателя плаща осигуровките за месец април и същия ден ми изплащат болничния за 01.04-31.04.2009 възможно л ие че е по стар болничния затова толкова бързо да стане превода ама малко нереално
Виж целия пост
# 10
Според мен АБСУРД.
Виж целия пост
# 11
Майтапиш ли се Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Според мен няма шанс.
Виж целия пост
# 13
Няма как толкова бързо да се прехвърлят парите, че преди това да предвижат и документите.
Виж целия пост
# 14
Ако наистина има такъв случай, ще пусна хвалебствена тема за НОИ  ooooh! Joy Joy Joy



аха аха  Peace не мога да повярвам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия