ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ АКУМУЛАТОРНА КОЛА С ДИСТh

  • 969
  • 5
Здравейте!   bouquet
   Искаме да вземем за сина ни акумулаторна кола  с дистанционно управление. Предпочитам да вземем нещо, което сте ни препоръчали вие, отколкото да се доверим на продавачките от магазини за детски играчки.  Не ни се рискува и с поръчка по нета.
     Държим на дистанционното, за да може още от сега да я ползва /като ние управляваме колата/. После като порастне - ще си я кара той.
   Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 1
Таткото взе за бръмбъра ламборджини роадстер. Много е готина. На мен ми е малко тежка 8 килца е, но детето се кефи в колата. Има мелодийки, място да сложиш МP3, светлини, всичко. Само зареждането отнема много - 8-9 часа, а трае час и половина постоянно включена.
Виж целия пост
# 2
Таткото взе за бръмбъра ламборджини роадстер. Много е готина. На мен ми е малко тежка 8 килца е, но детето се кефи в колата. Има мелодийки, място да сложиш МP3, светлини, всичко. Само зареждането отнема много - 8-9 часа, а трае час и половина постоянно включена.
   От София ли е купена? Ако ДА, от кой магазин? Малкия е с такъв режим, че не можем да се юрнем цял ден по магазините да търсим.  Sad Бих искала да обиколим, но ще ходим само до препоръчани магазини.
   Благодаря ти за инфото.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравейте!   bouquet
   Искаме да вземем за сина ни акумулаторна кола  с дистанционно управление. Предпочитам да вземем нещо, което сте ни препоръчали вие, отколкото да се доверим на продавачките от магазини за детски играчки.  Не ни се рискува и с поръчка по нета.
     Държим на дистанционното, за да може още от сега да я ползва /като ние управляваме колата/. После като порастне - ще си я кара той.
   Благодаря предварително!  Hug


Въпреки, че горното звучи много обидно .............
Продавачите са в магазините за да Ви консултират, не да Ви лъжат.
А на въпроса, аз лично бих Ви посъветвал да разгледате модела на Peg Perego - Go buggy Go, най - малкото защото са изключително здрави.
По отношение на батериите, да повечето електромобили издържат около 2 часа в работен режим, все пак зависи от големината на батерията (колко волтова и колко Ah) и от килограмите на детето.
Успех в избора !
И да не вземете да се доверите на някой продавач, че много лъжат Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Нямам за цел да обидя НИКОЙ.
   Разбира се , че ще се доверя на някой, който е ползвал определен модел кола, отколкото на момиче, което ще ми изреди характеристиките й, които са описани в книжка, но няма да може да сподели личните си впечатления. Това търся. Във всеки магазин предлагат резлични модели. Никоя девойка, работеща в магазин няма да ми каже
'В съседния продават по-хубави модели. Отидете там." Нормално е да ми предложи това, с което разполагат. А в крайна сметка, аз търся нещо хубаво, а не нещо налично в момента.
   Безсмислено е да се засягате!

п.п. Неведнъж съм правила неподходящи покупки, спонатнно доверявайки се на продавачка. За да  не съм голословна - детска къщичка /адски нестабилна. Счупи се на 2 ден/ , проходилка /с малко на бр. колелца-обръщаше се много лесно/, уолкър /невъзможно беше детето да се научи да ходи с него, защото бутайки го непрекъснато го риташе с крачета и така не можеше да ходи/ , активна гимнастика /пълен провал, нищо че им беше най-продавания модел  Laughing/....да не изброявам. След неуспешните покупки и "съвет" с чичко Гугъл - направихме повторни и изключително успешни!

   
Виж целия пост
# 5
Нямам за цел да обидя НИКОЙ.
   Разбира се , че ще се доверя на някой, който е ползвал определен модел кола, отколкото на момиче, което ще ми изреди характеристиките й, които са описани в книжка, но няма да може да сподели личните си впечатления. Това търся. Във всеки магазин предлагат резлични модели. Никоя девойка, работеща в магазин няма да ми каже
'В съседния продават по-хубави модели. Отидете там." Нормално е да ми предложи това, с което разполагат. А в крайна сметка, аз търся нещо хубаво, а не нещо налично в момента.
   Безсмислено е да се засягате!

п.п. Неведнъж съм правила неподходящи покупки, спонатнно доверявайки се на продавачка. За да  не съм голословна - детска къщичка /адски нестабилна. Счупи се на 2 ден/ , проходилка /с малко на бр. колелца-обръщаше се много лесно/, уолкър /невъзможно беше детето да се научи да ходи с него, защото бутайки го непрекъснато го риташе с крачета и така не можеше да ходи/ , активна гимнастика /пълен провал, нищо че им беше най-продавания модел  Laughing/....да не изброявам. След неуспешните покупки и "съвет" с чичко Гугъл - направихме повторни и изключително успешни!

   

Беше в кръга на шегата. Wink
Все пак трябва да имате предвид, че отзивите винаги са доста противоречиви (достатъчно е да прегледате повечето теми тук).
Вярно е че продавачите гледат да си продадат стоката (това си им е работата), но все пак ако са достатъчно отговорни и съвестни ..........
Все пак те най - добре знаят впечатленията на клиентите, броя на рекламациите и т.н. Wink
По - скоро въпроса е на какви продавачи сте попаднали Simple Smile
Както и да е, това е доста обширна тема за клиентите и продавачите Simple Smile)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия