"Последните тенденции в храненето на бебетата."

  • 636
  • 10
Днес щях да падна от свекито като се изцепи, че сега последната тенденция била от 20тия ден да се дават скчета и от 3тия месец за се захранва с каши и пюрета, та чак ме убежнава колко е полезно и хубаво детето от рано да поема разнообразни храни, че да било свикнело с вкуса им. ooooh! И като и заявих че ще захранвам късно и детето е само на кърма /те си мислеха че дохранвам защито според тях детето ми е слабо и немощно понеже първият месец беше наддоло 550 гр. и давам сокчета/ беше възмутена, да не ви казвам как ме изгледа, все едно си лишавам детето от неща жизнено необходимо.
А м/д другото детето е на два месеца и през втория е наддало 1,300 кг. и е с 5 см. по-дълго, но те го отддават на добавката /която аз не давам/.
Какво да ви кажа повече, нямам думи!!!
Виж целия пост
# 1
Браво за наддаването този месец Hug
А ти защо лъжеш, че даваш добавка ShockedЯ ги удари в земята с голата истина Joy
Виж целия пост
# 2
И мен една майка в квартала ме уби с думите, че най-новото в захранването  било още през първия месец да се дават сокчета!  #Crazy Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз си мълча и ги оставям да си мислят че давам, а те от време на време някой лев за добавка дават.  Laughing Не съм ли гадна а?
Виж целия пост
# 4
не бе най-новото е от 1 ден само сокчета Mr. Green майтапа настрана,тука на последното мерене ми казаха да спра кашата и на 6 навършени да почна да и давам каквото ние ядем, с ръце и колкото иска Shocked отдадох го на лошото настроение на госпожата и тенденциозното и отношение към чужденци по принцип.  #2gunfire ама то като си помислиш 6 месеца си е време за обща храна Wink
Виж целия пост
# 5
Това за сокчетата, и нас ни накараха да ги започнем от първия месец, както и много други неща, за които смятам, че още не им е време да бъдат като цяло хранене. Аз се съгласявам и правя това, което смятам за правилно.  newsm47:xarms:
 На изследванията излезе хемоглобин 108 и нашето педи като викна, защо още го кърмя толкова много, време било само за 2 пъти на ден да суче doh За това му бил нисък хемоглобина. Но аз пък не мисля, че 108 е лоша цифра.. Whistling
Виж целия пост
# 6
Абе, много сте интересни, а откъде според вас ще си набавят децата витамини, а?
Това че американките ги мързи да правят сокчета на децата, не значи и ние да си лишаваме децата от витамини?
От раждането до двайстия ден как издържат тези дечица без фрешчета, не знам Confused
Виж целия пост
# 7
Аз си мълча и ги оставям да си мислят че давам, а те от време на време някой лев за добавка дават.  Laughing Не съм ли гадна а?

Бе те нека пак си дават - мама кърмачка трябва да хапва само качествена храна GrinningПоне да знаят що дават....
Виж целия пост
# 8
не бе най-новото е от 1 ден само сокчета Mr. Green майтапа настрана,тука на последното мерене ми казаха да спра кашата и на 6 навършени да почна да и давам каквото ние ядем, с ръце и колкото иска Shocked отдадох го на лошото настроение на госпожата и тенденциозното и отношение към чужденци по принцип.  #2gunfire ама то като си помислиш 6 месеца си е време за обща храна Wink
А,не е тенденциозно като за чужденци - и от други места съм го чувала,че така процедират в Англия - от 6-тия месец да нагъва от храната на семейството Shocked Макар че като се замисли човек,ако общата храна представлява поридж за закуска,печено месо с варени зеленчуци и бистра супа без застройки,при това с минимума подправки,както обикновено е северняшката кухня,що да не става и за бебе Thinking(не че съм много запозната с националните им яденета,ама някакви такива неща ми се въртят като представи).
Виж целия пост
# 9
Тази последна тенденция свеки сигурно я е чула през последните 30 години... когато тя е кърмила таткото. Но пък си заслужава да бъде добавена към номинациите за най-абсурдна реплика...
Виж целия пост
# 10
През 30-те години на миналия век, може би...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия