ТОВА КОЕТО Е В ДУШАТА МИ,ГО ПРЕДАВАМ И НА ДЕЦАТА МИ

  • 940
  • 3
Първо ми се ще да почна темата с една широка усмивка Grinning.Смейте се,дори когато сте притеснени,уморени,безпарични и безлични.Децата ви заслужават да виждат вашата усмивка да знаят че всичко е добре и че всичката любов на света се събира в една единствена ваша усмивка!Понеже не можете да ги откъснете от реалноста,да им спрете всички телевизори,телефони и компютри за да не разберат колко зле е всичко ,ги обграждайте със спокойствие с една едничка усмивка!Кажете ми има ли по-добро лекарство от това?
Виж целия пост
# 1
Първо ми се ще да почна темата с една широка усмивка Grinning.Смейте се,дори когато сте притеснени,уморени,безпарични и безлични.Децата ви заслужават да виждат вашата усмивка да знаят че всичко е добре и че всичката любов на света се събира в една единствена ваша усмивка!Понеже не можете да ги откъснете от реалноста,да им спрете всички телевизори,телефони и компютри за да не разберат колко зле е всичко ,ги обграждайте със спокойствие с една едничка усмивка!Кажете ми има ли по-добро лекарство от това?

 Peace PeaceНе..няма по-добро лекарство от това да осигуриш спокойствието на децата си...А и примерно не можеш да обясниш на едно дете на 2 или 3 години...че в момента е криза, че положението е много зле и т.н....Стремисш се по всякакъв възможен начин да ми осигуриш всичко, от което има нужда и това е...
Само не съм съгласна с това, че....можеш да осигуриш спокойствието на децата си...само с една едничка усмивка...Това просто няма как да стане... newsm78
Виж целия пост
# 2
Много е трудно само с усмивка да се осигури спокойствието.
Но си права, че ако се научим да посрещаме всички трудности с усмивка и ако го правим по-често ще възприемаме света по-леко и ще научим и децата си на това. Те се ориентират за света и за нещата около тях глявно по нашата реакция.
Винаги съм искала да осигура спокойствие и сигурност на децата си, другото от което имат нужда се купува с пари. Мисля че успявам - мисля че съм ги научила да се смеят, да виждат хубавото, да се радват на цветето или на врабчето ...., за да могат да се зарадват и на слона ...
Виж целия пост
# 3
така е прави сте ,но когато едно 3 годишно дете вижда угриженоста в очите ти се притеснява-не можеш да го накараш да ти влезе в полужението(икономически кризи,емоционални кризи)усмихвайки се,заредете детето си със спокойствие.Подканвам ви да приемате грижите си каквито и да било по лекоSimple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия