Препоръчайте ми готин сериал!

  • 177 315
  • 673
Нещо ми е много безсериално. Изгледала съм Lost, Prison Break, Desperate Housewives, Californication, The 4400, House, Heroes...

Последното, което гледах, беше Lie To Me и страшно ми хареса! Има ли нещо такова ново?
Виж целия пост
# 1

Последното, което гледах, беше Lie To Me и страшно ми хареса! Има ли нещо такова ново?

Moже би Mental .

Иначе ти препоръчвам горещо Fringe
Виж целия пост
# 2
Гледах първия епизод на Fringe и ми се стори малко прекалено шантав, по-нататък става ли по-земен?
Виж целия пост
# 3
Кръцни-срежи-няма да съжаляваш!
Виж целия пост
# 4
записвам се да следя препоръките, че и аз съм изгледала горе-долу същите сериали и напоследък се чудя какво ново Peace
Виж целия пост
# 5
"Мелодия на сърцето",по Нова от 15 ч.  Wink
Виж целия пост
# 6
"Мелодия на сърцето",по Нова от 15 ч.  Wink

благодаря, ма няма кой да играе на пясъчника по това време Joy
Виж целия пост
# 7
Декстър, на мен много ми хареса, особено първия сезон.
Виж целия пост
# 8
AXN-
Докладът"Заплахата", Д-р Хаус-4сезон, Трета смяна,От местопрестъплението Ню Йорк - крими сериали.
Спешно отделение по Fox laif - 5сезон
Виж целия пост
# 9
BINBIR GECE/1001 нощ
няма да съжаляваш, след като харесваш LOST и DH на които съм фен и аз
Виж целия пост
# 10
Гледах първия епизод на Fringe и ми се стори малко прекалено шантав, по-нататък става ли по-земен?

Не , даже става по-интересно Simple Smile Все пак е типичен Sci-fi сериал  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Абе, това BINBIR GECE не е ли няква сапунка като "Дързост и красота"?
Виж целия пост
# 12
BINBIR GECE/1001 нощ
няма да съжаляваш, след като харесваш LOST и DH на които съм фен и аз

Само не схващам каква е връзката между турската сапунка и Lost и DH  newsm78 Crazy

По темата - autumnsphere, тъй като явно гледаш разностилни сериали, опитай и с медицинските - Хаус, Грей, Клъцни/Срежи
Виж целия пост
# 13
Абе, това BINBIR GECE не е ли няква сапунка като "Дързост и красота"?

Няма нищо общо с Дързост и красота Naughty Изгледай 1-ри и 2-ри епизод и ще разбереш за какво точно говорим.
Ако не ти хареса(което не ми се вярва) винаги можеш да спреш да го гледаш Peace
Виж целия пост
# 14
Здравей моите предложения са -хитовият в момента 1001 нощи или нещо по разпускащо и забавно,като Приятели или Сексът и Града Peace

Оооо забравих да спомена и Лас Вегас  newsm26
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия