Откраднати документи в Пловдив

  • 1 463
  • 16
Знам че вероятността да ги намеря е съвсем малка.Откраднаха ми ги вчера до окръжна болница в Пловдив.Разбиха колата и ми взеха всичко Tired телефон ,портмоне ,документите.Надявам се да са ги захвърлили някъде и някой да ги намери .Моля ако някой ги намери да се свърже с мен.Казвам се Радостина  Вълканова от Карлово,родена на 03.01.1979.
Виж целия пост
# 1
Съжалявам Sad

Не знам вероятността парите и телефонът да си върнеш, но документите може, защото на никого не му трябват.

Ти вече блокира ли си телефонната карта, както и банкови сметки, дебитни карти и т.н. ?
Виж целия пост
# 2
^buba^, а ти подаде ли сигнал в близкото районно??
Предполагам, че ако янкой ги намери, ще ги занесе там?!
 Praynig
Виж целия пост
# 3
Интересна и полезна информация, би помогнала на всички, ако не дай Боже ви откраднат телефона. Копирам:

КАКВО ДА ПРАВИШ АКО ТИ ОТКРАДНАТ МОБИЛНИЯ? ТЪРГОВЦИТЕ НА МОБИЛНИ КРИЯТ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ, ЗА ДА МОЖЕ КРАДЕЦЪТ ДА ПОЛЗВА ТЕЛЕФОНА И ДА КОНСУМИРА УСЛУГИ, А ЖЕРТВАТА НА КРАЖБАТА ДА СИ КУПИ НОВ АПАРАТ И СЪЩО ДА КОНСУМИРА УСЛУГИ.

ТРЯБВА ДА НАМЕРИШ СЕРИЙНИЯ НОМЕР НА ТЕЛЕФОННИЯ АПАРАТ. ЗА ДА ГО НАПРАВИШ ПРОСТО МАРКИРАЙ *#06#, НО БЕЗ ДА ИЗБИРАШ, И НА ЕКРАНА ЩЕ СЕ ПОЯВИ СЕРИЙНИЯТ НОМЕР НА ТЕЛЕФОННИЯ ТИ АПАРАТ.

ЗАПИШИ ТОЗИ НОМЕР И ГО ПАЗИ НА СИГУРНО МЯСТО. В СЛУЧАЙ, ЧЕ ТИ ОТКРАДНАТ МОБИЛНИЯ, ОБАДИ СЕ НА ТВОЯ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР И МУ ДАЙ ТОЗИ НОМЕР. ТОВА ЩЕ ПОЗВОЛИ ТЕЛЕФОНЪТ ДА БЪДЕ БЛОКИРАН НАПЪЛНО, ДОРИ И КРАДЕЦЪТ ДА СМЕНИ SIM-КАРТАТА.

ВЕРОЯТНО НИКОГА НЯМА ДА СИ ВЪРНЕШ ТОЗИ АПАРАТ, НО ПОНЕ ЩЕ СИ СИГУРЕН, ЧЕ КРАДЕЦЪТ НИКОГА НЯМА ДА МОЖЕ ДА ГО ИЗПОЛЗВА.
Виж целия пост
# 4
Да момичета, на момента блокирах телефона и дебитната карта.Мъчих се да се свържа с тях като си набирах телефона, но те го бяха изключили .И полиция идва за отпечатъци,после протокол и разпит в районното ,стандартна процедура предполагам .Не знам дали въобще ще го заловят,за документите казаха че точно те им трябват не другото .С тях теглили заеми ,лизинг ooooh! Tired.Ужас, дано като я чукнат картата някъде за да се облажат на мой гръб да излезе че е открадната Crazy
Виж целия пост
# 5
В кое районно си подала жалбата?
Виж целия пост
# 6
Ужас, дано като я чукнат картата някъде за да се облажат на мой гръб да излезе че е открадната Crazy

Да, така трябва да стане, щом си подала навременно сигнал за кражба. Който си мълчи, нищо чудно след време да научи, че има фирма и тежки дългове.
Виж целия пост
# 7
В трето районно
Виж целия пост
# 8
Интересна и полезна информация, би помогнала на всички, ако не дай Боже ви откраднат телефона. Копирам:

КАКВО ДА ПРАВИШ АКО ТИ ОТКРАДНАТ МОБИЛНИЯ? ТЪРГОВЦИТЕ НА МОБИЛНИ КРИЯТ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ, ЗА ДА МОЖЕ КРАДЕЦЪТ ДА ПОЛЗВА ТЕЛЕФОНА И ДА КОНСУМИРА УСЛУГИ, А ЖЕРТВАТА НА КРАЖБАТА ДА СИ КУПИ НОВ АПАРАТ И СЪЩО ДА КОНСУМИРА УСЛУГИ.

ТРЯБВА ДА НАМЕРИШ СЕРИЙНИЯ НОМЕР НА ТЕЛЕФОННИЯ АПАРАТ. ЗА ДА ГО НАПРАВИШ ПРОСТО МАРКИРАЙ *#06#, НО БЕЗ ДА ИЗБИРАШ, И НА ЕКРАНА ЩЕ СЕ ПОЯВИ СЕРИЙНИЯТ НОМЕР НА ТЕЛЕФОННИЯ ТИ АПАРАТ.

ЗАПИШИ ТОЗИ НОМЕР И ГО ПАЗИ НА СИГУРНО МЯСТО. В СЛУЧАЙ, ЧЕ ТИ ОТКРАДНАТ МОБИЛНИЯ, ОБАДИ СЕ НА ТВОЯ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР И МУ ДАЙ ТОЗИ НОМЕР. ТОВА ЩЕ ПОЗВОЛИ ТЕЛЕФОНЪТ ДА БЪДЕ БЛОКИРАН НАПЪЛНО, ДОРИ И КРАДЕЦЪТ ДА СМЕНИ SIM-КАРТАТА.

ВЕРОЯТНО НИКОГА НЯМА ДА СИ ВЪРНЕШ ТОЗИ АПАРАТ, НО ПОНЕ ЩЕ СИ СИГУРЕН, ЧЕ КРАДЕЦЪТ НИКОГА НЯМА ДА МОЖЕ ДА ГО ИЗПОЛЗВА.


Нищо не се появи на дисплея ми Tired
Виж целия пост
# 9
И на моя Светле... newsm78 ...нищо !
Виж целия пост
# 10
Телефонният апарат се търси от полицията чрез мобилните оператори точно чрез този IMEI код, но ако докажеш с фактура че си купила апарата нов. На кутията на апарата също го има. На дъщеря ми в понеделник й откраднаха телефона от съблекалнята по физическо в училище. Надяваме се да го намерят- бавно става, но все пак се надяваме.
Със *#06# доколкото знам се изписва само ако апарата е самсунг. Вижте вътре под батерията - търсете IMEI, а най-сигурно е на картонената кутия или на фактурата за закупуване.
Виж целия пост
# 11
Аааааа, става  става .... сега  вече се появи !!!!
опитай пак след малко
*#06#
Виж целия пост
# 12
Ако мога да дам един скромен съвет - не си оставяйте цялата покъшнина в колата.
Виж целия пост
# 13
И още един практичен съвет-ако по документите за постоянен адрес има настоящия, (а в откраднатото- и ключове)-сменяй всички ключалки. И ако се свърже някой за да ти даде намерените документи, остави задължително човек в къщи или пускай сот-често има кражби и в домовете именно след такъв сигнал че някой е намерил документите ти, и докато ти си на "срещата" мошениците опразват и дома ти!
Виж целия пост
# 14
На мен са ми връщали откраднат телефон, открит по IMEI. Аз го бях отписала вече, но 2 месеца по-късно си го получих. Но съвсем скоро на мой познат му откраднаха една Нокия и в полицията са му казали, че вече нямат право да проследяват апарати по този номер  ShockedАма защо ли се учудвам, то всичко в тази държава е против всякаква логика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия