Малко ерес!

  • 1 087
  • 15
Мами,ровейки се из нета,попаднах на нещо,което много ме разсмя Joy.Погледнете ако искате Laughing.Ей сега вече,мамите от съседния форум ще дерзаят Mr. Green.С най-добри чувства Heart Eyes!
http://www.aquasource.net/Main/main.aspx?cid=6&pid=2&mid=2


П.П.Обърнете Фнимание на третия абзац Grinning
Виж целия пост
# 1
Само че в адаптето няма коластра  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Е де, аз кърмих 2 седмици, значи това, което трябва е погълнато  Laughing
Виж целия пост
# 3
Бе к'ви са тия глупости. Имуноглобулините на кравите да не са същите като нашите? Или техния стомашно-чревен тракт да е като човешкия? Пък и тия имуноглобулини как изобщо оживяват толкова дълго след обработките? Като знам колко не трябва да се пипа човешката кърма, за да не се загубят имунните й качества...

Нещо се поизхвърлят тия от аквасорс. Обаче гледам доста добре се плсира продуктът им, което единствено мога да си обясня с някакъв плацебо ефект...
Виж целия пост
# 4
Е де, аз кърмих 2 седмици, значи това, което трябва е погълнато  Laughing
Ами да, това, което е трябвало да бъде погълнато през първите две седмици е погълнато...  Laughing
Виж целия пост
# 5
А иначе рекламираният продукт няма нищо общо с адаптето - то е храна, която се прави от краве мляко, а тук става дума за хранителна добавка, направена то кравешка коластра. Друг е въпросът дали хората наистина имат много полза от въпросните имуноглобулини и др. "полезни" в-ва в кравешката коластра. Но - реклама, бизнес - к'во да правиш.
Виж целия пост
# 6
Една мама тук във форумите много ги хвалеше тези Аквасорс.Каза, че детенцето й от почти докарано до бронхиална астма, значително се подобрява и престава да боледува след като започва да му дава Зелена енергия и Коластра.Тя ми даде линк към сайта...и аз като прочетох това за кравешата коластра и как била по-полезна от човешката едва ли не, се разколебах и не купих Thinking

А това за плацебо ефекта....мислите ли, че е възможно при деца?Те способни ли са сами да си внушават newsm78
Виж целия пост
# 7
Е тия ме разбиха...  #Shocked #Shocked #Shocked
Виж целия пост
# 8
Много хора са доволни от коластрата и тук във форума има много майки, които я купуват и дават на децата си.
Явно не е само плацебо ефект, защото не виждам как ще обясниш на 2 годишно че кравешката коластра е ключът към палатката.


Хората пият, чесън на прах, извлеци от билки.


Не виждам какво странно има, всичките тези неща помагат явно.
Щом хората искат, защо да не ги купуват?

Много ще се радвам, ако някой пробвал сподели.
Виж целия пост
# 9
А иначе рекламираният продукт няма нищо общо с адаптето - то е храна, която се прави от краве мляко, а тук става дума за хранителна добавка, направена то кравешка коластра. Друг е въпросът дали хората наистина имат много полза от въпросните имуноглобулини и др. "полезни" в-ва в кравешката коластра. Но - реклама, бизнес - к'во да правиш.
По-добре не бих могла да го кажа...
Виж целия пост
# 10
Малките деца определено не могат да си внушават, че се оправят от някакво лекарство според мен. Но родителите им могат, а връзката между спокойтвието на детето и спокойствието на родителя е известна, а пък връзката между спокойствието и здравето също е известна Simple Smile

Иначе водораслите аз ги уважавам като източник на добри хранителни вещества, но не ги ползвам Simple Smile Не смятам, че съм опряла до тях все още Wink

И пак за тая коластра ми върви мисълта (ей, големи глупости са написали). Всъщност би трябвало човешката коластра да е в пъти по-полезна от кравешката и за възрастен човек по тая логика. Само дето тя се произвежда в точно определен момент и учените са единодушни, че няма смисъл от приема й (както и приема на кърма) при  възрастни индивиди, щото чревната им флора и имунната им система е вече достатъчно узряла... Та идеята ми е, вместо тая коластра, по-добре кърма да пият потребителите й, ако толкова държат Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Всичко е пари, приятелю!
Всииичко е пари Money
Виж целия пост
# 12
Само че в адаптето няма коластра  Mr. Green
Абе,докато ми дойде ред за второто,могат да направят и адпте с коластра,та тогава въобще няма да се занимавам с кърмене-мърмене Mr. Green

Инак не мога да се изказвам против продуктите им,защото не съм ги ползвала,просто това за кравешката коластра ме разби hahaha.Може в някаква степен да е имуномодулатор,ама чак пък "в пъти" по-полезна от човешката,ша мъ извиняват Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И пак за тая коластра ми върви мисълта (ей, големи глупости са написали). Всъщност би трябвало човешката коластра да е в пъти по-полезна от кравешката и за възрастен човек по тая логика. Само дето тя се произвежда в точно определен момент и учените са единодушни, че няма смисъл от приема й (както и приема на кърма) при  възрастни индивиди, щото чревната им флора и имунната им система е вече достатъчно узряла...
Ами предполагам, че човешката е по-добра и за възрастни, ама как ще осигуриш производството й? Точно никак. И затова по-лесно и по-рентабилно е да предлагаш на пазара говежда. Най-вероятно и от нея има полза, за телетата със сигурност,  а може би и за хората.

Иначе в "9 месеца" веднъж имаше статия за кърменето с една японска гравюра, на която жена кърми болния си свекър... като оставим настрана неприятните 'кръвосмесителни' асоциации, явно има смисъл кърма да се приема и от възрастни индивиди, особено когато са с крехко здраве (язва например).
Виж целия пост
# 14
Доколкото разбрах това е хранителна добавка за хора, които искат да си укрепват имунната система  newsm78

Мисля, че кърмени бебета няма да имат нужда от тази"кравешка коластра" като възрастни тъй като коластрата, поета от майките им е достатъчен запас за цял живот  Heart Eyes

На мен или на детето ми този продукт няма да донесе някаква полза, така че няма да го ползваме Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия