бански за бременни- къде ?

  • 1 821
  • 6
Здравейте , потърсих такава тема, но не открих. В чужди сайтове се нагледах на специални бански за бременни, но никъде не съм виждала в Бг. Знаете ли дали и къде има? В магазините за бременни няма, нито в по-големите и представителни магазини за бельо в София -  проверено е.
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че търсиш цял бански. Нямам никаква представа къде продават. Но ако не те притеснява, това да покажеш коремчето си - става и с половинки.
Важното е да напечеш коремчето и бебенцето да усети топлината. И да не забравиш слънцезащитен крем. Хубав плаж! Hug
Виж целия пост
# 2
  да, за цял питам, не мога да се възприема в половинки.  И ти благодаря за пожеланието   Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз онзи ден ходих с половинки и една туника от горе, за малко да я махна и нея, ама...... малко ме е срам. Все си мисля, 4е в цял бански ще изглеждам още по-голям тюлен  Joy
Виж целия пост
# 4
 Laughing викаш да не ми пука, а?! като гледам изборът ни не е голям  - или тюлени в цял бански или напред с коремите Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз си купих от Mothercare. Не беше цял, а две половинки като горната половина беше като потниче и покриваше корема ми.  Peace Eто подобно на това - http://www.mothercare.com.sg/images/products/F2080_000.jpg.Според мен стой по-добре от целия бански или поне аз повече се харесвах.  Peace
Виж целия пост
# 6
Ивон, много ти благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия