В шок съм...

  • 7 719
  • 116
Тази сутрин пред очите ми камион прегази пешеходец......
На пешеходна пътека.....размаза го като парцалена кукла и дори не усети.....спря чак след кръстовището и то защото един мъж почна да му крещи.....Това стана на Горнобански път в София.....човека пресичаше и изведнъж камиона потегли, бутна го и мина през него......Ще се побъркам, сега само това ми е пред очите.....
Виж целия пост
# 1
Господи...
Сега пък и аз се шокирах. ....
 Shocked
Няма как да не мислиш за това , дълго ще те тормози както мен преди  няколко години  видях прегазено детенце и дори не го бяха покрили .... Cry
 Отиди да ти леят куршум , знам ли ...пий нещо за успокоение ....  ooooh!
Излишно  е да питам дали човека  е жив а??? ooooh!
Виж целия пост
# 2
Защо е тръгнал шофьорът? Не е видял пешеходеца ли? Боже, мир на праха му на горкия човек...  Cry
Виж целия пост
# 3
Това е наистина потресаващо....
Рядко се впечатлявам, но да прегазиш човек на пешеходна пътека, вече е абсурдно....
Дано да го осъдят този човек.
Виж целия пост
# 4
Е как тъй никой не е видял другия? Бог да  прости човека!
Надявам се темата да не стане отчетна на виделите размазани хора по пътищата
Дорослава, съжалявам. С това не се свиква, не се забравя.
Виж целия пост
# 5
Тази сутрин пред очите ми камион прегази пешеходец......
На пешеходна пътека.....размаза го като парцалена кукла и дори не усети.....спря чак след кръстовището и то защото един мъж почна да му крещи.....Това стана на Горнобански път в София.....човека пресичаше и изведнъж камиона потегли, бутна го и мина през него......Ще се побъркам, сега само това ми е пред очите.....
Как можеш да изтипосаш такова нещо в този форум. Има и бременни майки все пак, които четат форума!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Голяма си егоистка, брях  Sick
Виж целия пост
# 6
Мисля, че не го видя. камиона беше огромен и човека пресичаше плътно пред него, вероятно е гледал напред и не е забелязал ниско долу пред кабината че минава човек......незнам.....отвратителна гледка..... незнам как можа да мине с всичките 5 реда гуми и да не усети, че минава върху тяло.....Бог да прости човека....нелепа работа
Виж целия пост
# 7
Оххх, то аз се шокирах...само като прочетох...пък не знам за теб..като си била там... Sad
Отиди да ти леят куршум задължително...не, че тази гледка няма да ти е още доста дълго пред погледа...ама все пак.. Hug
Виж целия пост
# 8
Наистина си е за шок!Ужас! Sad
Виж целия пост
# 9

Как можеш да изтипосаш такова нещо в този форум. Има и бременни майки все пак, които четат форума!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Голяма си егоистка, брях  Sick

Извинявай, но бременните  вървят по улиците и виждат същите неща.....
съжалявам, ако съм разтроила някой, но аз също съм достатъчно стресната
Виж целия пост
# 10
Тази сутрин пред очите ми камион прегази пешеходец......
На пешеходна пътека.....размаза го като парцалена кукла и дори не усети.....спря чак след кръстовището и то защото един мъж почна да му крещи.....Това стана на Горнобански път в София.....човека пресичаше и изведнъж камиона потегли, бутна го и мина през него......Ще се побъркам, сега само това ми е пред очите.....
Как можеш да изтипосаш такова нещо в този форум. Има и бременни майки все пак, които четат !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Голяма си егоистка, брях  Sick

Абе ти добре ли си? Да не е пуснала клипче по случая?  Shocked
Виж целия пост
# 11
Голям кошмар. Просто ...  Cry Нямам думи ...  Cry
Виж целия пост
# 12

Как можеш да изтипосаш такова нещо в този форум. Има и бременни майки все пак, които четат форума!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Голяма си егоистка, брях  Sick

Извинявай, но бременните  вървят по улиците и виждат същите неща.....
съжалявам, ако съм разтроила някой, но аз също съм достатъчно стресната
Съжалявам. А ние какво да направим за да ти помогнем?  Cry
Виж целия пост
# 13
Тази сутрин пред очите ми камион прегази пешеходец......
На пешеходна пътека.....размаза го като парцалена кукла и дори не усети.....спря чак след кръстовището и то защото един мъж почна да му крещи.....Това стана на Горнобански път в София.....човека пресичаше и изведнъж камиона потегли, бутна го и мина през него......Ще се побъркам, сега само това ми е пред очите.....
Как можеш да изтипосаш такова нещо в този форум. Има и бременни майки все пак, които четат !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Голяма си егоистка, брях  Sick

Абе ти добре ли си? Да не е пуснала клипче по случая?  Shocked
Ок  Cry
Виж целия пост
# 14
Тази сутрин пред очите ми камион прегази пешеходец......
На пешеходна пътека.....размаза го като парцалена кукла и дори не усети.....спря чак след кръстовището и то защото един мъж почна да му крещи.....Това стана на Горнобански път в София.....човека пресичаше и изведнъж камиона потегли, бутна го и мина през него......Ще се побъркам, сега само това ми е пред очите.....
Как можеш да изтипосаш такова нещо в този форум. Има и бременни майки все пак, които четат форума!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Голяма си егоистка, брях  Sick

Сега пък аз съм в шок! Темата за това е в клюкарника, пък и заглавието и подсказва, че ще се говори за шокиращи неща - по-деликатните хора да си преценят дали деликатността или любопитството им надделява.
Какво сега, да не говоирм за страшните неща, които се случват, защото на някой не му се чете и мисли за това?!?
Лека му пръст на човека, дано шофьорът да получи справедливо наказание!
Изводът - дори и пешеходната пътека не ни осигурява минимална сигурност, а тези тежки машини по улиците са направо... не ми стигат думите  Shocked
Кой го знае шофьорът спал ли е, дрямал ли е или е люснал една 100-грамка сутринта рано, за да не види човек на пътека???
RS, вземи си от най-близката аптека валериан или валидол, да ти помогнат срещу шока. Предполагам ужасно си се изплашила  Hug
Дано са по-малко тези трагедии, но май се случва точно обратното  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия