Принтер за нокти - много ефектно :)

  • 17 330
  • 38
Здравейте на всички!
Много харесвам вашия форум! Чета го от доста време, съвети,любопитни неща. рецепти... особено рецепти...какви майсторки има тук....  Grinning
Но сега искам да попитам... от доста време издирвам принтер за нокти. Аз съм от София, да уточня  Simple Smile
Бях открила на една място, но когато се обадих ми казаха, че е развален. Cry
 Иначе е страшно ефектно. Всякакви картинки, цветенца... каквото ти душа иска... доколкото знам издържа колкото обикновен лак.
Молбата ми е ако някой знае салон където предлагат принтиране на картинки върху ноктите да сподели! Praynig
Ще ми е интересно да прочета и мнение на някой, който си е правил Simple Smile
Благодаря предварително!  smile3525

Виж целия пост
# 1
Здравей!
Аз ходя на принтиране на нокти. Наистина е много ефектно. Непознати хора са ме питали как са ми правили ноктите. Салончето се намира на Красно село. Голяма зарибявка е - има каталог с над 2000 картинки.. направо не можеш да си избереш #Crazy Маникюристката е много печена, освен този каталог и тя си прави колекция от снимки на доста от картинките, които е правила. Не знам мога ли да пиша тук адрес и телефон или трябва на лични?  newsm78
И аз доста врем търсих, докато намеря. Истината е, че този апарат е много скъп и доколкото знам ако се развали няма сервиз в България. Затова и в салоните много радко се предлага такава услуга.
Ще се опитам да кача снимки, ама досега не съм го правила никога, та ще видим дали ще се оправя.  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Това наистина е интересно ..... само че дали има такова нещо в Пловдив?  newsm78 и за какви цени става въпрос?
Виж целия пост
# 3
Е, за Пловдив не знам.
Аз тук обърнах цяла София докато намеря такова чудо и накрая една приятелка се появи на едно събиране с такива. Направо щяха очите да ми паднат.  Shocked
А като цени не е скъпо - 10лв. - 12лв., като ти ги и оформя. (това е цена за 10-те пръста)  Laughing
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228518.0;all
Виж целия пост
# 5



Ето това представлява
Виж целия пост
# 6
Справяш се
Къде точно е този салон на Красно село?
Виж целия пост
# 7
Намира се в една от преките на Дойран. В момента не се сещам името на улицата, а визитната картичка не е у мен. Мога да напиша точния адрес довечера като се прибера. Иначе като застанеш на кръстовището на Дойран и Гоце Делчев (където минават тролейте), тръгваш посока канала и се пада втората пряка отдясно, на ъгъла мисля че имаше някакъв ресторант - гръцки май беше.
Та... като завиеш на 15 метра отдясно има едно гаражче и пише принтер за нокти и т.н. Няма начин да не го видиш. Момичето се казва Станислава. Grinning
Виж целия пост
# 8
А някой да знае да има такова нещо във варна  newsm78
Виж целия пост
# 9
А някой да знае да има такова нещо във варна  newsm78
И аз това се питах и се порових в Гугъл. Открих една обява за Варна, ама ще ти я пратя на ЛС, че да не стане реклама  Crazy
Виж целия пост
# 10
Значи точния адрес е :
ж.к Бели Брези;(водело се така, аз го мислех, че е Красно село, извинете)  ул.Лерин 36
тел. 0898 662 444
Станислава
Виж целия пост
# 11
И в Добрич си имаме.Честно казано обаче като отидох там за първи път все още го разработваха.Та собственика ми прави ноктите на принтера.Не знаеше точно как...прекарах около 5 часа в салона.Много хубав е маникюра,но нямам нерви да стоя по 5 часа.Сигурно вече не е така,ако някой иска адреса да ми пише:)
Виж целия пост
# 12
Е-е-е как 5 часа бре жена... Shocked то това не е нормално. аз седя обикновено около 40-45 мин., като това включва оформяне на ноктите, после им слага безцветен лак, след това бял плътен за да хване по-хубаво принтера(този лак се слага взависимост каква е картинката) и отгоре в/у него един специален гел, който се използва за отпечатване на картинката. Накрая завършваме с бързосъхнещ топ лак и някакво масло за кожичките. А за 5 часа ... не знам може би и нови пръсти могат да ти сложат да толкова време.... #Crazy Joy
Виж целия пост
# 13
Аз няма да те лъжа я!Салона беше на 2-3 дни като отидох.Първо ми направи едната ръка,само 2 от ноктите бяха станали добре.После айде да се трием,да се мием.Пак гел,пак бял,айде 1 по 1,че да съхнат.После на другата ръка същите процедури.Че като объркам и ми се отпечатват на обратно картинките.Бях там в 10 и си тръгнах в 15 ч.Без майтап #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Аууу, че този принтер в Бели брези ми е съвсем наблизо до работата! Непременно ще го посетя!
 Ани Съншайн, благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия