Спешно!!! Дадоха ли дипломите на Втора английска гимназия на абитуриентите?

  • 1 572
  • 4
Дъщерята на мъжа ми от първия му брак нещо ни мотае - не им били дали още дипломите от училище /тя завърши 12ти клас във Втора английска гимназия в София/, щели да им ги дадат на 29ти юни, а срокът за подаване на документи за кандидатстване във ВУЗ е 3-4 юли. Живее при майка си и ние с баща й научаваме всичко последни, но май този път е решила да си вее байрака и да не кандидатства във ВУЗ. Мотае ни, че учи по цял ден, а все като й се обадим е някъде на кафе, на купон, на рожден ден...
Моля ви, ако някой има 12надесетокласник в тази гимназия и има информация, да ми каже.
Виж целия пост
# 1
Извинявай, ама кое му е спешното? Тази вечер решавате съдбата й ли?
Ако утре се обадиш в гимназията, ще получиш най-точна и сигурна информация - http://2els.com/contacts.html
Успех!
Виж целия пост
# 2
Спешно ми беше, защото баща й вече й се караше и я обвини, че лъже. А може и да не лъже детето. Утре си е за утре, въпросът е дали сега да я сгащи, или просто да й се извини.
Виж целия пост
# 3
На 29 юни ще ги раздават.
Една моя съотборничка завършва там и днес ми каза. Grinning
Виж целия пост
# 4
Всички училища раздават дипломите н 29 или 30,06. То си е традиция.
Какво толкова фатално ще се случи, ако момичето не кандидатсктва тази година.  повярвай ми, няма да е второ качество човек. Ако не иска - не иска, важното е да е жива и здрава и щастлива.
А и бащата  - къде беше цяла година, има ли тел. на класната за да я попита и да не пускате тема тук....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия