Къде за голямо семейство ?????

  • 871
  • 13
 Искам да отидем на море с 3 деца, като ползваме 2 отделни спални. Големите апартеманти са много скъпи / все едно за 4 възрастни/ къде има фамлни стаи/ 2 спални с 1 сан. възел/  ???? Апартамент от 1 спалня и хол с разтегателен диван не ме устойва!
Виж целия пост
# 1
Зависи какво точно търсиш. Има много хотели, които предлагат фамилни стаи, апартаменти и т.н. ето едно предложение за двуспални апартаменти http://www.apartmentsbulgaria.com/bg/sveti_vlas/vega_village-0106.html
Виж целия пост
# 2
Ами там е работата че такива апартаменти излизат 100-120 лв. на вечер което ми се струва скъпо за нощувка за 2-ма възрастни с 2 деца  Confused За това търся нещо като фамилни стаи- 2 стаи със врата помежду и да ни таксуват като 2възрасти и 2 деца. За южното черноморие става въпрос! Басейн изобщо не държа да има!
Виж целия пост
# 3
Ами там е работата че такива апартаменти излизат 100-120 лв. на вечер което ми се струва скъпо за нощувка за 2-ма възрастни с 2 деца  Confused За това търся нещо като фамилни стаи- 2 стаи със врата помежду и да ни таксуват като 2възрасти и 2 деца. За южното черноморие става въпрос! Басейн изобщо не държа да има!
Ще следя темата .И мен в началото на сезона ми направи лошо впечатление-апартаментите са на пакетна цена от 100лв, да речем, има място  за спане на 5-6 човека, а включените закуски са две. Ние сме двама родители, дете на 1.9г, и друго , току -що навършила 12, което са брои за третия възрастен. Ами ако бяхме с две 13-15 годишни деца, и ставахме общо четирима възрастни, как щкяха да ни калкулират?
 Разбирам какво търсиш, успех!
Виж целия пост
# 4
Ами там е работата че такива апартаменти излизат 100-120 лв. на вечер което ми се струва скъпо за нощувка за 2-ма възрастни с 2 деца  Confused
ние сме 4-ма, но от бебета спят отделно. за съжаление цените са такива. тази година в Албена малко се приземиха с цените и, ако се настаните във фамилна стая май ще ви излезе олкото за 3-ма възрастни. аз говорих със сис. админа им и ако се прави онлайн резервация тя трябва да се направи за двойни стаи в едната възрастени + дете и в другата пак възрастен + дете (във вашия случай и+ бебе) и в забележки се описва, че искате стая със свързваща се врата т.е. фамилна. тогава се плаща за двама възрастни и за децата колкото за 3-ти възрастен.
аз в хотел (изключвам частни квартири) ако видя апартамент по 100-120 лв за нощувка+ закуска за 4-мата  даже се радвам  Rolling Eyes
Дргия проблем е, че навсякъде (и в БГ и в чужбина) явно фамилните стаи и апартаментите са малко/недостатъчно на брой и държатцени.
Виж целия пост
# 5
 bibi  а къде сте спали във такива фамилни стаи и какво прадставляват?
Виж целия пост
# 6
bibi  а къде сте спали във такива фамилни стаи и какво прадставляват?
В Албена - коридор, баня, стая със спалня и от нея се влиза в друга малко по-малка стая с 2 легла.
В Св.Константин и Елена - в един хотел към военните Адмирал май беше същото разположение
В Слънчев ден - х-л Вероника и на другия му забравих името - също като горното
В 2 спален апаратамент с Цезар палас на Свети Влас - баня, кухненски бокс дневна и разтегаемо легло(диван) в едно общо помещение + отделна ниша без врата със спалня в нея+ една отделна стая (с врата) и още една спалня в нея .
Другото не е на морето  Grinning
знам, че има и в Мирамар Обзор фамилни стаи

Виж целия пост
# 7
истината е, че семейства с 2 + деца не се тачат по х-лите...
Няма достатъчно фамилни стаи, няма разбиране и на всичкото отгоре, на 12г. дете вече се води възрастен  Shocked
Моята щерка 155/30 кг. е възрастна...
... нямам думи  Sick

Вени_б - успех мила   bouquet
Виж целия пост
# 8
Разбирам проблема - аз съм с три деца - на 14, на 7 и на 5. Засега не сме намерили нищо. То май несъм и търсила, де  Embarassed Ще следя темата за идеи.
Виж целия пост
# 9
Привет,аз също имам 3 деца.Големите са на 12 и 14 години,малката е на 3 години.Избрахме за почивка хотел Мирамар.Там ни предложиха вариант 2 двойни стаи,по евтино излиза от апартамент.Едната стая плащаме за 2 възрастни,3 годишното дете безплатно.Другата стая 14 годишното дете го броят за възрастен, за 12 годишното плащаме 50% от цената.
Обади се в хотела и попитай какво биха ти предложили,като споменеш и възраста на децата ти.Доколкото знам има двойни разширени стаи и студиа,които биха ви устроили.Доста са просторни

http://www.miramar-bg.com/images/585016fd4f4f3578e247642547b45b73.jpg
http://www.miramar-bg.com/images/177b6547375be90a4f47683f13683d90.jpg
http://www.miramar-bg.com/images/2781917a5dff1da52929b5d049ea1fba.jpg
Виж целия пост
# 10
aliss  работата е там че децата са твърде малки за отделни стаи, както и за студио. Когато спи бебка например никой няма да може да играе или гледа тв , а ми е абсурдно да убедя кака и батко да легнат с нея . При всички положения ни трябват 2 помещения. А и ол инкл. нещо не ме привлича, тъй като моите деца изобщо не ядат и са много капризни , четох че в Мирамар не са вкл. нат. сокове, а нещо като степчета  Confused - ами аз сега на им давам такова, та камо ли на почивка  ooooh! А за беба така или иначе ще трябва по специална храна...... май ще търся ап. с кухня  Thinking
Виж целия пост
# 11
Ние също сме с три деца и ако искам да е почивка, то трябва да е на ол инклюзив. Децата избират какво да ядат-има голямо разнообразие. Не мога да си представя с тримата да ходим да търсим къде да ядем, особено след плаж или вечер. Били сме така преди няколко година с двамата, но не беше почивка а късане на нерви. Миналата година бяхме и тази ще сме в Гранд хотел Варна. Има къде да играят, плажа на близо-за нас е перфектно. А и ценитете са съвсем нормални. Но ако имаш желание да готвиш, също апартхотелите са подходящи. Пожелавам ви успех в търсенето и една хубава почивка. Ние утре заминаваме.
Виж целия пост
# 12
sunflower/suziS/  радвам се за вас, но за съжаление в активния сезон 390лв на ден ми е доста непосилна сума  Thinking в мирамар е подобно- 360 лв за ап.
Виж целия пост
# 13
Днес говорих с маркетинга на Гранда и ми казаха, че за 2 стаи се плаща за 2 възрастни+50% за голямото дете .Имат 5 хотела общо. Това е само инфо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия