Болки в яйчницие след раждане

  • 3 638
  • 12
Здравейте, майчета! Родих преди почти 3 месеца. Кърмя и все още не ми е възстановен цикъла. В последно време доста ме наболяват яйчниците и вече започвам да се притеснявам. В момента лекувам възпаление и гъбички, които са ми подарък от раждането и се чудя дали няма връзка с това. ooooh! Дали има майка с подобни болки да ме успокои?!? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Възможно е това да ти е матката, която все още контрактира.
Наистина е доста болезнено. Особено по време на кърмене Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
 ooooh!  това с матката е верно кофти...
Виж целия пост
# 3
Ами в началото ме болеше при кърмене, докато се свие матката. но си мисля, че след толкова време става въпрос за нещо друго. А и болките не са при кърмене
Виж целия пост
# 4
Ами в началото ме болеше при кърмене, докато се свие матката. но си мисля, че след толкова време става въпрос за нещо друго. А и болките не са при кърмене
Виж, матката ти далеч не се е свила още, а и доста време още ще се свива Wink
А що се отнася до яйчниците...възможно е да те болят,
още повече, че лекуваш гъбична инфекция.
Консултирай се с доктор Peace
Виж целия пост
# 5
Възможно е и да е матката но по скоро мисля че те боли от възпалението.Консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 6
Възможно е това да ти е матката, която все още контрактира.

И аз това си мисля. Confused
Виж целия пост
# 7
матката контрахира при кърмене само няколко дена  - две седмици до месец  Peace даже има писания че само сведем дни...
а и болката при яйчниците се различава от тази в матката.
дори и да кърмиш, е възможно да ти дойде цикъла, който само да те  "маркира"  , без овулация да е...и после да го няма месеци  Peace
Но предполагам че тези болки са от възпалението което си получила  Peace
Виж целия пост
# 8
При мен болките в матката бяха малко повече от 10тина дена.
Яйчници ме болят преди цикъл. Или при лека настинка. При теб може да е от възпалението.
Консултирай се с гинеколог.
Виж целия пост
# 9
И аз си мисля, че не са контракции на матката. Иди на лекар!
Виж целия пост
# 10
Бях на лекар преди месец. Казаха ми, че матката ми вече се е свила. Тогава ми откриха и възпалението и в момента още го лекувам. Явно като приключа с него, пак ще се консултирам  Thinking
Виж целия пост
# 11
Има връзка кърменето с матката.
Когато родих ми казаха,че по време на кърмене е възможно да имам по-остри болки в областа на яйчниците.Това било матката,която се свива,да не се тревожа.Попитай все пак АГ за твое успокоение.
Виж целия пост
# 12
Особено при кърмене матката се свива по-бързо, отколкото при жените, които не кърмят. Причината е в окситоцина, който се отделя при кърмене. Максимума,  според лекарите, е до 6 седмици след раждането. Именно за това се препоръчва тогава да се направи пнървият гинекологичен преглед. Болката при контракции не може да се сбърка с болка в яйчниците.

Може си настинала нещо и за това да те болят яйчниците. Добре е да те види гинеколог, защото може да имаш нещо друго в комбинация с гъбичките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия