Помагайтееее!Ръцете ми

  • 2 695
  • 28
Здравейте.Имам ужасен проблем.Преди 4 дена си боядисвах косата и накрая разнесох боята масажирайки с пръсти.Без ръкавици!!винаги съм го правила,но този път явно боята е свръх упорита (професионална някаква си взех) и няма махане!Не мога да ви опиша,колко са кафяви ноктите ми.Вече четвърти ден!Опитах с какво ли не: лакочистител,кислородна вода,спец. "Remover"  на Rilken,три дена пера яко на ръка  Laughing...приятел-фризьор ми препоръча да опитам с "къдрин",но УВИ!!Последният ми опит с минимален ефект, е пиличка за полиране...поизпилих мъничко боя,но немога да си позволя повече!Съмнявам се,че някой е изпадал в чак такава идиотска ситуация,но приемам всякъкви съвети.Способна съм на какво ли не!Благодаря Ви,предварително
Виж целия пост
# 1
Пробвай да търкаш с пепел от цигара Peace
Виж целия пост
# 2
Или да ги топнеш ръцете за малко във Вениш....
Виж целия пост
# 3
Пробвах и с пепел и с вениш!И с оцет!Толкова е кафяво,че лака трябва да е черен за да го покрие!А след всичко това..не съм никак за маникюр!
Виж целия пост
# 4
Малеее...каква е тая боя! Аз като съм се цапала се е махало с Вениш или лакочистител....но е било малко. Сещам се и за разредител за боя примерно...но пък ще си съсипеш ръцете сигурно....
Виж целия пост
# 5
Ще пробвам!Още утре ще си купя!
Виж целия пост
# 6
окислител+ Вениш+ избелващ гел на Ариел+ Вениш+ отново гела на Ариел= ефекта е нищожен.Ако ръцете ми биха издържали десет дневен курс  по "програмата",може би боята ще падне.Но се съмнявам.Това е брутално..наистина.
Виж целия пост
# 7
май по-добре вместо да си съсипваш ръцете после да се чудиш как да ги оправиш пък тях и особено ноктите, по добре не излизай докато се оправят сами. Предполагам, че за около седмица , десетина дни ще се оправят. Аз така бих направила, вместо да ги топя в белина и още един куп други вредни химикали Peace Пробвай с лимонов сок също.
Виж целия пост
# 8
Избери си по-тъмен цвят лак и се примири с него докато се махне боята. Имам чувството, че от другите мерки ще останеш без нокти!
Виж целия пост
# 9
Избери си по-тъмен цвят лак и се примири с него докато се махне боята. Имам чувството, че от другите мерки ще останеш без нокти!

 Peace
Виж целия пост
# 10
Лимонче - разрязваш наполовина и търкаш.
Можеш да пробваш и с паста за зъби...Но не мисля, че на този етап нещо ще помогне.
Виж целия пост
# 11
Пробвай с бензин или разредител за боя.
Виж целия пост
# 12
Моите нокти бяха пожълтели от някои лакове,и си купих лак на Лореал ,който се води избелващ.На мен ми помогна,може и ти да пробваш,дано помогне и на теб!
Виж целия пост
# 13
А със спирт не става ли ?
Виж целия пост
# 14
Избери си по-тъмен цвят лак и се примири с него докато се махне боята. Имам чувството, че от другите мерки ще останеш без нокти!

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия