Противозачатъчни по време на бременност!!!

  • 7 604
  • 39
  Момичета,моля да споделите опита си относно проблема ми.Открих няколко подобни теми,но не ми бяха достатъчни,за да се успокоя.
  След като спрях да кърмя сина ми,започнах да пия противозачатъчни-Ясмин.Миналия месец,като ми приключи менструацията,забавих започването на хапчетата с 3 дни.Изпих си цялата доза от 21 хапчета и зачаках цикъл,но се оказа,че съм бременна.Първо си направих тест и отидох при гинеколога си.Прегледа ме на ехограф и потвърди бременността ми,но адски много ме разстрои,като ми каза,че има голяма вероятност хапчетата да са оказали влияние върху плода.Помоли ме да изчакаме 10дни и да видим дали ембрионът се развива нормално и тогава да вземем решение какво да правим.Минаха два дни от тогава,а аз съм адски измъчена.Много искаме второ бебе.Вярно,че мъничко подрани,но Господ си знае работата.
Виж целия пост
# 1
Ми....Божа работа!
Стискам палци Hug
Виж целия пост
# 2
Ох, мога само да кажа, дано всичко е наред, щом бебчето е желано. Стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 3
аз бях намерила статистика колко деца са с увреждания след прием на противозачатъчни и процента първо беше малък ,след това резултатите бяха оспорвани с различни мнения.
Така че посъветвай се поне с няколко АГ,мини на изследвания преди да вземеш решение.
Ето една стара тема в която има родени деца и всичко им е наред.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183712.msg4528246
Виняги ме е интересувала тази тема и ще следя.
Информирай ни и дано всичко да е ок. Praynig
Виж целия пост
# 4
  Благодаря много за подкрепата.Ще ви пиша,когато и аз съм наясно дали всичко е наред.До тогава,молете се за нас с бебчо.
Виж целия пост
# 5
 Praynig дано всичко е наред, да се развива и да е здраво ембриончето Praynig
Виж целия пост
# 6
Дано  всичко е наред Praynig
Виж целия пост
# 7
И аз стискам палци всичко да е наред  Peace и да се радваш на още един бебок Hug
Виж целия пост
# 8
asena84 дано всичко е наред и плода се развива. Praynig
Успех.
Виж целия пост
# 9
Искрено се надявам всичко с бебето да е наред, още повече щом е желано дете  Hug
Виж целия пост
# 10
Надявам се всичко да е наред!
Виж целия пост
# 11
Наистина е Божа работа. Ние тук ти стискаме палци  Praynig
Виж целия пост
# 12
Това беше най-големия ми страх докато пиех противозачатъчни - да не забременея.
Дано всичко е наред и да се радвате на здраво бебче. Praynig
Виж целия пост
# 13
Момичета,подкрепата ви ме окуражава.Благодаря ви страшно много.Имах нужда от това.Ще пиша при нова информация.
Виж целия пост
# 14
Всичко ще е наред, силно стискам палци и се моля за теб. Hug
Бебето в първите седмици е защитено, много родители са приемали алкохол, цигари...та дори и наркотици, но бебетата са здрави.
Господ си знае работата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия