Абе варненци ще се оставите ли да ви водят за носа?

  • 1 590
  • 28
Сега гледам "Шоуто на Слави" и перипетиите на Валерия да се регистрира като мажоритарен кандидат. Евала на това дете, значи, че  отиде на Гагаузов да му каже колко е нищожен и после  изтипоса в ефир, простотиите в държавната администрация.

Кой е този Петър Данов(БСП) smile3511 от РИК Варна, че да ги бръщи такива, кой бил нищожен и кое било решено и как са разпределени гласовете!? Съжалявам, че не съм от Варна...много съжалявам... Вие ще се оставите ли да ви разпределят като стока, а варненци? Търсехте за кого да гласувате...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го. Мале как ме ядосаха ме тези идиоти от БСП, направо така съм им насъбрала...особено на хамстера. Twisted Evil #2gunfire

Това е единственото правителство, което се съставляваше изцяло от темерути и долни хора. Абсолютна наглост, народа им казва, че ги неще, те пак се готвят да управляват, какво е това нахалство направо незнам. smile3514
Виж целия пост
# 1
Като се успокоиш, обясни какво точно е станало - за тези, дето не сме гледали шоуто Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Народа току си избере някой последните 20 години и много скоро вече не го иска ..... И със следващите най- вероятно ще е така. Валерия ... ами Слави си прави експеримент човека. Раздвоена съм има ли смисъл изобщо и една птичка пролет прави ли.
Виж целия пост
# 3
"Тиииии...тръгваш под дъжда...‚ пуст е с теб дома, аз не плача... Тииии болка и тъга в мене остани, в моя живот..."

Защо така си насъбрала на варненци? Че и на всички?! За мен това, което е направила Валерия не е геройство. Нейно убеждение и дълг е било като гражданин да спазва разпоредбите на учреждението, в което работи и ако не се спазват да вземе мерки. Дай да и дадем медал! То това иска и Слави всъщност. На мнение съм, че има достатъчно принципни хора в България, но не парадират с това. Че има игри с изборите и регистрациите- има. Както и с градоустройството, с детските градини, с детските кухни и с какво ли още не.
Много съжелявам, но аз лично се уморих с още стотина души от Варна да се боря. Ти беше ли на протестите? За дърветата на Севастопол, за децата и градините? Ако си била се извинявам, ако не- не можеш да ме грабнеш нещо.

опс...редактирам се- ти си от Кърджали. Тоест няма как да си съпричастна истински с избора на хората от града/ за моят вече обесних защо минах от активност към индифирентност/...
Виж целия пост
# 4
Хамстери, стока, Валерия, носове и мажоритарни истории... нищо не разбирам. Да не населявам друга Варна аз?  Thinking
Виж целия пост
# 5
Като се успокоиш, обясни какво точно е станало - за тези, дето не сме гледали шоуто Simple Smile

Ами разни недомислици относно спретнатата в последния момент процедура за регистрация на мажоритарни кандидати; факта, че само в България може да се гласува мажоритарно, тоест от чужбина не могат да гласуват за конкретен човек, а само за партия ; някакъв от БСП и казал на Валерия, че няма какво да се притеснява дали ще има проблеми с регистрацията си, тя била извън сметките, всичко във Варна вече било ясно и разпределено, така че никой не застрашавала, за да й пречат.
Виж целия пост
# 6
Валерия разказваше как е събрала подписите, какъв е новия закон за Парламентарните избори и колко недомислици и черни дупки има в него.
Та като си подавали документите един представител от РИК-Варна от БСП , някой си Данов, отишъл при тях, ей така както си стоят и чакат и им казал - че те не й се сърдят, че Гагаузов я е забравил отдавна, че гласовете вече са разпределени и че тя не е никаква заплаха за тях.
Ето това....кой що годе с акъл ще иде да ги бръщи такива. Незнам какво си мислят, или целия им апарат на БСП е от безумци. Какви са тези простотии!????? Това ме ефектира.
Виж целия пост
# 7
...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го.
А, в парламента неопетненият и отворен за новото и доброто човек много бързо може прихване мурафетите на опитните...Казвам го, защото имах приятел, повтарям:ПРИЯТЕЛ, чист, неопетнен, уважавано момче- цял един град се кълнеше в него "ако не той-кой?!" Влезе в НС с убедителна преднина.Само след по-малко от година не можехме да го познаем...Не, че е задължително и с Валерия да се случи същото...Дай Боже да се окаже на място девойката!
Виж целия пост
# 8
Сега гледам "Шоуто на Слави" и перипетиите на Валерия да се регистрира като мажоритарен кандидат. Евала на това дете, значи, че  отиде на Гагаузов да му каже колко е нищожен и после  изтипоса в ефир, простотиите в държавната администрация.

Кой е този Петър Данов(БСП) smile3511 от РИК Варна, че да ги бръщи такива, кой бил нищожен и кое било решено и как са разпределени гласовете!? Съжалявам, че не съм от Варна...много съжалявам... Вие ще се оставите ли да ви разпределят като стока, а варненци? Търсехте за кого да гласувате...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го. Мале как ме ядосаха ме тези идиоти от БСП, направо така съм им насъбрала...особено на хамстера. Twisted Evil #2gunfire

Това е единственото правителство, което се съставляваше изцяло от темерути и долни хора. Абсолютна наглост, народа им казва, че ги неще, те пак се готвят да управляват, какво е това нахалство направо незнам. smile3514


Гледам че си от Кърджали. Вместо да се притесняваш за варналий по-добре си гледай твоя град и му мисли как скоро Сокола ще ви го натика пак изодзад ама на два ката... Недей се  притеснява толкова за БСП...
Виж целия пост
# 9
Хамстери, стока, Валерия, носове и мажоритарни истории... нищо не разбирам. Да не населявам друга Варна аз?  Thinking

Хамстера трябва да е Станишев  Mr. Green
Що обижда прасенцата, наричайки ги Станишев не знам? Как' Сийка да чуе с какво й сравняват жУвотинките .....  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го.
А, в парламента неопетненият и отворен за новото и доброто човек много бързо може прихване мурафетите на опитните...Казвам го, защото имах приятел, повтарям:ПРИЯТЕЛ, чист, неопетнен, уважавано момче- цял един град се кълнеше в него "ако не той-кой?!" Влезе в НС с убедителна преднина.Само след по-малко от година не можехме да го познаем...Не, че е задължително и с Валерия да се случи същото...Дай Боже да се окаже на място девойката!

Няма да делят с нея, според мен, ще я изолират. Но и да го направят, на следващите избори може изключението да стане правило и да има повече мажоритарни и независими народни представители. Ако беше подкупна и безпринципна нямаше да я изритат от министерството на Гагаузов, а щеше да се покрие и да си запази службицата.
Виж целия пост
# 11
...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го.
А, в парламента неопетненият и отворен за новото и доброто човек много бързо може прихване мурафетите на опитните...Казвам го, защото имах приятел, повтарям:ПРИЯТЕЛ, чист, неопетнен, уважавано момче- цял един град се кълнеше в него "ако не той-кой?!" Влезе в НС с убедителна преднина.Само след по-малко от година не можехме да го познаем...Не, че е задължително и с Валерия да се случи същото...Дай Боже да се окаже на място девойката!

На място ще се окаже сигурен съм. Няма човек в България който да си потопи ръката в кацата с меда и после да не се оближе... Просто няма такъв. Всички са добри докато са бедни и незначителни. После обаче, после... като прогледнат ....... Пази Боже сляпо да прогледа
Виж целия пост
# 12
Борисе, какво правите бе колега със здравните електронни картони на Василев?
Хайде стига...каци..маци....сигурно щеше да се покриеш на нейно място, ....колко простотии си видял за трудовия си стаж като държавен служител и си премълчавал . Не че аз съм идеална.
Виж целия пост
# 13
Хамстера трябва да е Станишев  Mr. Green
Що обижда прасенцата, наричайки ги Станишев не знам? Как' Сийка да чуе с какво й сравняват жУвотинките .....  Mr. Green

Аааа, да си имаме уважението, хамстер и морско свинче са много различни животни!  Naughty
Пет пари не давам, че сравняват Станишев с хамстер - безразлични са ми. Хамстерите са стръвници и канибали. Отива му.
Виж, ако някой беше го сравнил с морско свинче...  newsm29

За Варна и Валерия - не знам, ама се потресох от факта, че всеки престъпник в тази държава може да се измъкне от ръцете на закона само чрез кандидатурата си за НС. Че политиците ни, щом докопат властта стават престъпници - всички го знаем. Ама че и престъпниците могат да стават политици, това вече ми идва множко.
http://izbori.btv.bg/bg/news/view/647
http://izbori.btv.bg/bg/news/view/650
Виж целия пост
# 14
Да, това вчерашното безумие вече ми дойде в повече Sick Дело за източване на милиони европейски пари спряно, защото подсъдимият се кандидатира за депутат! Е може ли такова чудо бе! Крал милиони и давай да му предоставим имунитет и възможност да краде още! Просто не може да го проумее плиткият ми мозък как е възможно, що за безумна, безогледна наглост е това и що за закони имаме? Няма ли начин тази държава да се осъди?
За Валерия ходих и се подписах, но така и не разбрах резултата - събрала е необходимите подписи, така ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия