камини за вграждане с водна риза ДЕСТА

  • 2 584
  • 1
ще поръчваме и като че ли сме се спрели на тая марка най-вече заради цената и възможността да се комбинира включване на допълнително отопление на ток - електрокотел му казват. на стройко награбихме много оферти и брошури, но тяхната е най-добата. всъщност, дамата, която ни обясняваше там спецификациите и възможностите, беше и най-любезния и не-дръпнат консултант, което допълнително ни стимулира да се спрем на първо четене на тяхната фирма.
обаче край нас първо няма много хора, които се топлят с камина, и второ, за тая марка нищо не съм чувала. първо питах гугъла за клюки, но нищо не излезе.
моля, ако някой има нещо тяхно, да даде отзиви, че другата седмица ще поръчваме.
и изобщо - ако някой има други предложения за отопление с камина с водна риза, моле, нека се включи.
за дома ни - 80 квадрата отопляема площ, с 'комин' - сиреч, вътрешна стълба за стая на 2ри етаж, височина на стаите - ок. 3 метра, бойлерът не е вързан към камината, радиаторите са нови, топлим се основно с екобрикети, като вечер мятаме и дърва заради пукането и аромата на уют Simple Smile
а, и ще нещо - препоръка за някой, който да издяла камъка после и да облече камината в читав вид.
и цени да не забравите да споделите Wink
Виж целия пост
# 1
ами то това си е фирма специализирала се само в отоплителни уреди и би трябвало да е добра,аз съм с котел и не мога да ти кажа за тия камини нищо(не че си знам марката на котела Grinning)мисля че всичко е на късмет,пожелавам ти го Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия