Малко помощ за Полша

  • 649
  • 4
На моя приятелка детето ще ходи на екскурзия до Полша интересува се с колко пари да го изпрати.Подсигурени са храна и спане става дума само за джобни да си купува сокчета,сладоледи,шоколадче.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Cheri, имаше една тема, която не е много активна - Мами в Полша, но все пак - пробвай да попиташ и там, като допълнителен шанс да ти забележат въпроса  Peace Или се обърни персонално на лични бележки към пишещите в нея  Wink

Аз бях неотдавна в Краков, но ми е трудно да преценя за детски джобни колко би било подходящо да се дадат  Confused
Като цяло е евтино, но в сравнение с България - излиза може би малко по-скъпичко...  (аз май само ще те объркам  Blush)
Виж целия пост
# 2
Зависи и за колко време отиват мал4уганите. Thinking
Виж целия пост
# 3
1 лв е около 2,30 злоти. В Полша е малко по-скъпо отколкото в България, макар че някои храни са пък по-евтини. Както са писали, зависи за колко време отива, колко е голямо и с какви джобни е свикнало по принцип да разполага.
Сладолед може да намери и за 2 злоти - 2 и нещо, от тип ескимо (най-евтиния, най-обикновения сметанов сладолед с шоколадово покритие). Малките сокчета в картон със сламка варират между 1, 20 и 1,70 (тия от по 200 мл). Шоколадите на Ведел, която е полска фирма и са доста добри, са около 4,50 - 5 злоти по-обикновените. Някакви бисквити също варират по толкова горе-долу. Средна цена на билет за градски транспорт около 3 злоти.
Нямам представа какви джобни получава днешната младеж, но ми се струва, че около 20 злоти на ден би трябвало да стигнат (според мен дори завишавам, ама пак казвам, не знам кой какви пари дава на детето си по принцип, на какво го е свикнал). Ако има някакви други въпроси и мога да бъда полезна, питай.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за бързите отговори.Момичето е 5 клас ще ходи за 5 дни и майката реши да и осигури по 30 злоти на ден. smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия