Боя за коса Loreal

  • 635
  • 5
В упътването на боята пише, да не се употребява след употреба на къна. Моля ви пишете ми, защо!?Какви последствия може да има?
Виж целия пост
# 1
Много хора твърдят ,че върху кана боя не хваща,но аз не съм на това мнение..на мен ми хвана без проблем ...каната принципно създава много плътно покритие и "запечатва" косъма,но както казах вече аз нямах проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 2
На мен Лонда-та не ми хвана в/у старата боя, а ми боядиса само израсналите корени. После с една българска боя нямах този проблем.
Пробвай с малък кичур да видиш, какъв ще е ефекта в/у къната, че при мен беше потресаващо положението  smile3511 Вероятно има доста бои, които не хващат в/у къната, за това така са ти казали.
Виж целия пост
# 3
На мен Лонда-та не ми хвана в/у старата боя, а ми боядиса само израсналите корени. После с една българска боя нямах този проблем.
Пробвай с малък кичур да видиш, какъв ще е ефекта в/у къната, че при мен беше потресаващо положението  smile3511 Вероятно има доста бои, които не хващат в/у къната, за това така са ти казали.

И аз съм на мнението ,че боя върху къна не хваща!
Виж целия пост
# 4
Момичета, след като разбрах че няма да ми упада косата, реших да рискувам. И  newsm10  получи се. Хвана ме боята.  newsm44
Виж целия пост
# 5
Боя върху къна хваща!(за след 6 месеца 100% хваща)Боядисах се с боя ,на която пишеше,че не се препоръчва след къна и нищо ми няма.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия